anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety za udostępnienie?

robsteel
#7 Wielbiciel#

Witam. Znajomy aktywował Allegro Pay bezpośrednio z wysłanego przez mnie linku.Jaki jest warunek otrzymania monet i kiedy to nastąpi?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Promocja ma charakter ciągły przez cały Okres trwania Promocji. Uczestnicy po przyznaniu Monet powinni dokonać ich odbioru. 14. Dokonanie odbioru Monet promocyjnych będzie możliwe po upływie 2 dni roboczych od dokonania skutecznego Polecenia. Uczestnik powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta w terminie 7 dni roboczych od spełnienia określonych warunków Promocji (dokonania skutecznego Polecenia). Nie odebranie Monet promocyjnych przez Uczestnika we wskazanym terminie, skutkuje anulowaniem Monet promocyjnych przyznanych Uczestnikowi w ramach Promocji.
Anulowanie Monet Promocyjnych nie powoduje powiększenia puli Monet dostępnych dla Polecającego. Przyznane i nie odebrane zmniejszają pulę 125 Monet dostępnych dla Polecającego w ramach Promocji.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-polecaj-allegro-pay-01-07-2023-31-12-2023-E7OlPr7da...

oznacz moderatorów

robsteel
#7 Wielbiciel#

Witam.Wracam do tematu.Znajomy aktywował Allegro Pay bezpośrednio z wysłanego przez mnie linku  w sobotę, dzisiaj jest środa.Dalej żadnych monet nie ma po obu stronach.

oznacz moderatorów