anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę dodać karty płatniczej

adychus_mwpa
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dodać nowej karty płatniczej. Zmiana przeglądarki nie pomogła, karta incognito też. Stara karta się usunęła a dodając nową nie ma możliwości zapisu danych. Wciąż "kręci się kółeczko na dole jakby aktualizacja danych...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@adychus_mwpa wyczyszczenie pamięci podręcznej i plików cookie może rozwiązać niektóre problemy. Jest to zalecane przez nas rozwiązanie, ponieważ zapisane dane w pamięci przeglądarki są często powodem takich błędów. Przypomnę, że jeśli chcesz usunąć numer karty płatniczej zapamiętany podczas płatności - przejdź do sekcji Karty płatnicze w zakładce Moje konto. Kliknij [usuń kartę] przy danej karcie. Natomiast, aby dodać nową przejdź tutaj.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

adychus_mwpa
#7 Wielbiciel#

niestety to wszystko robiłam i nie zadziałało. Dodam, że jak otwieram w tej samej przeglądarce konto prywatne dodanie karty działa bez zarzutu

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@adychus_mwpa   Odczekać, wyłączyć komputer lub aplikację,  spróbować  później może chwilowy  zły dostęp do sieci a może jeszcze dane na Allegro się nie zaktualizowały.

oznacz moderatorów

adychus_mwpa
#7 Wielbiciel#

od kilku dni próbuję i niestety nic

 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@adychus_mwpa bardzo proszę o nagranie filmiku i wysłanie go na adres naszej społeczności: spolecznosc@allegro.com. Przekażę go do działu technicznego.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

adychus_mwpa
#7 Wielbiciel#

dziękuję, filmek wysłany

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@adychus_mwpa dziękuję. Filmik dotarł. Przekażę go do działu technicznego. Jak otrzymam w tej sprawie odpowiedź - wrócę tutaj z odpowiedzią.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów