anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odrzucony wniosek o allegro Pay

marcelina11maj
#9 Pomysłodawca#

Witam. Jakiś czas temu próbowałam aktywować Allegro Pay ale został mój wniosek odrzucony. Kiedy będzie możliowść ponownego spóbowania uruchomienia tego? Póki co od wielu tygodni widnieje napis "Nie możemy aktywować Allegro Pay na Twoim koncie z powodu danych z bazy BIK S.A. (Biuro Informacji Kredytowej S.A.)." Bik mam czysty bo sprawdzałam, musiało być to małe opóźnienie w jakimś rachunku które zostało już dawno uregulowane

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

LEW433
#21 Demiurg#

Ja bym spróbował to wyjaśnić poprzez kontakt z Allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

marcelina11maj
#9 Pomysłodawca#

Allegro nie potrafi podać daty. Każą czekać ale to trwa już kilka tygodni i nikt nie jest w stanie nic powiedzieć. Myślałam, że ktoś miał podobnie i powie mi ile to u niego trwało

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcelina11maj Spróbuj założyć sobie nowe konto na Allegro i z niego złóż nowy wniosek.

Nie ma określonego terminu ponownego, skutecznego złożenia wniosku z tego samego konta.

oznacz moderatorów

marcelina11maj
#9 Pomysłodawca#

Niestety nie moze być to nowe konto, dostałam odpowiedź, że jeszcze nie ma możliwości uruchomienia "

Allegro Pay nie jest jeszcze dla Ciebie dostępne

Allegro Pay to zupełnie nowa opcja płacenia na Allegro, która na początek nie jest dostępna dla wszystkich klientów"

oznacz moderatorów

myszolek20
#7 Wielbiciel#

Hej udało Ci się odblokować wniosek? Mam podobną sytuację a konsultanci nie ogarniają 🙄🤔

oznacz moderatorów

marcelina11maj
#9 Pomysłodawca#

Ponoc miało byc udostepnione na koniec lipca ponowna mozliwosc aktywacji ale niestety nic sie nie dzieje. Nadal niedostepne

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@myszolek20@marcelina11maj, otrzymacie od nas wiadomość mejlową, gdy tylko pojawi się możliwość ponownego złożenia wniosku. 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jagodowa_mamba
#7 Wielbiciel#

Mam taką samą sytuację, bik sprawdzony - oczywiście czysty, punktacje mam dobrą a tu wymogi jakby się chciało wziąć kredyt na 30 lat. Allegro zapłać później było dobre a teraz wychodzi na to, że uniemożliwiane są zakupy z powodu jakiś dziwnych zasad przyznawania tego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ciekawi mnie czy rzeczywiście jest to jakaś historia kredytowa czy inne powody, może za dużo chętnych, może za mało środków. Zna ktoś odpowiedź, komu kiedy i za ile !?

oznacz moderatorów

fascination88
#7 Wielbiciel#

Też jestem w szoku bo zostałam odrzucona też info " Nie możemy aktywować Allegro Pay na Twoim koncie z powodu danych z bazy BIK S.A. (Biuro Informacji Kredytowej S.A.)." 

aż zakupiłam raport gdyż oprócz karty kredytowej i kredytu odnawialnego nigdy nic nie brałam 😄  Ocena punktowa w  biku doskonała 80/100 a od 2016 roku w zobowiązaniach w historii spłaty ani jednego dnia opóźnienia od 2016 do 2021 i aktualnie 🙂 wszędzie piękne zielone ptaszki z info płatności bez opóźnień a  i tak odrzucone allegro pay a  wnioskowana kwota na allegro widzę, że przypadkiem wybrałam 500 zł wiec dziwne rzeczy sie dzieją 😄

oznacz moderatorów

Chocholatecookie
#1 Nowicjusz#

Ja również miałam odrzucony wniosek i od lipca mi nie odblokowali możliwości złożenia  wniosku ponownie mimo, że  mam na przykład  przyznany limit na zakupy w allegro na 5000 więc  to już  mega dziwna sytuacja 😞

oznacz moderatorów

marcin2456_2005
#2 Obserwator#

Mam tak samo, limit przyznany a allegro pay odrzucone chyba z rok temu i nic. Bez sensu ta ich usługa. Powinni mieć ustalony regulaminowo ramy czasowe co ile dni/ tygodni można wnioskować o aktywację.

oznacz moderatorów

greg_61
#7 Wielbiciel#

Zgodzę się, że było lepsze, bo obsługiwało to PayPo. Mam podobny problem - BIK w porządku, PayPo korzystałem nawet ostatnio z tydzień temu a AllegroPay od roku wisi odrzucone...

oznacz moderatorów

Art-Fan
#7 Wielbiciel#

Wygląda na to że trzeba czekać rok, po takim czasie znów zacząłem widzieć ikonkę usługi i mogłem wnioskować ponownie. Niestety Allegro korzysta z jakiejś magicznej bazy, w której z czymś zalegam (w BIKu mam wszystko zielone) i drugi raz odrzucili mi wniosek...

oznacz moderatorów

fascination88
#7 Wielbiciel#

Mimo, że ma się od lat spore dochody i posiada kredyty bez żadnego dnia zaległości regularne spłaty to dowiedziałam się, że odrzucane jest z powodu bo nie posiadam umowy o pracę tym sugeruje się strona z której korzysta allegro

oznacz moderatorów

Bulovitz
#2 Obserwator#

Allegro współpracuje z vivus, lendon, itp. Nawet jak nie masz nic w BiKu, a w którymś z tych lichwiarskich dziadów coś im nie pasuje to Ci odrzucą

oznacz moderatorów

Art-Fan
#7 Wielbiciel#

Dowiedziałem się, że Allegro korzysta z bazy CRIF, założyłem tam konto, czekam na weryfikację i będę czyścił historię.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Możesz spróbować ponownie za 5 lat, po tym okresie wszelkie opóźnienia w BIK są już niewidoczne.

oznacz moderatorów

Olenka_27_2007
#7 Wielbiciel#

teraz mam zablokowanie aktywacja PAY Allegro juz prawie 2 lata i nie mam bik.Chyba oszukuje allegro PAY.

oznacz moderatorów