anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność allegroPay

wojciecho87
#7 Wielbiciel#

Witam.

Wygrałem aukcję przedmiotu, po zakupie pok kilku nieudanych próbach zapłaty kartą - zdecydowałem się  na płatność allegro Pay z opcja dla smartowiczów tj płatność w trzech ratach. Z mojej strony wygląda, że przeszło wszystko pozytywnie, mam harmonogram spłat, wygląda ok. Natomiast sprzedający informuje mnie, że nigdzie nie widzi wpłaty nie widzi możliwości wypłacenia pieniedzy z tego wirtualnego portfela gdzie klika się wypłać środki, pieniadze również nie trafiły na konto odbiorcy. Prośba o informację jak przyśpieszyć lub doradzić sprzedawcy gdzie ma ich szukac 🙂

z góry dzieki.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@wojciecho87 Jaki masz status wpłaty w zakładce Moje zakupy? Kliknij Szczegóły zakupu, potem Rozwiń szczegóły zakupu. Jeśli Zakończona, sprzedawca pieniądze otrzymał i ma możliwość je wypłacić na swoje konto bankowe. Niech dobrze poszuka. Jeśli masz status Rozpoczęta, sprzedawca otrzyma płatność niebawem.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wojciecho87, Sprzedający otrzymuje środki od Allegro Pay od razu po zakupie (pojawią się na saldzie w Allegro Finanse). Niech sprawdzi w tej zakładce. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów