anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

platnosc payu

Wojtekbora5449
#7 Wielbiciel#

pomorze mi ktos bo niewiem o co kaman ????

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wojtekbora5449 Cześć. 🙂 Z czym dokładnie potrzebujesz pomocy? Napisz proszę coś więcej. 

oznacz moderatorów

Wojtekbora5449
#7 Wielbiciel#

 chodzi o to ze przy probie platnosci payu wyskakuje mi okenko do wpisania kodu potwierdzenia tozsamosci tylko ze ten kod jest wysylany na stary nr tel a niewiem gdzie mozna wpisac zmienic nr tel pomozcie mi wkoncu bo w ten sposob nic nie moge kupic a nie zawsze wyskakuje mi te okienko do wpisywania jakiegos bzdurnego kodu

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wojtekbora5449 Rozumiem, że nie chodzi o PayU tylko o Allegro Pay?

Numer przypisany do konta Allegro Pay może zmienić wyłącznie pracownik Allegro. Napisz lub umów rozmowę tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc&subjectId=4a9d8d9d-6... 

oznacz moderatorów

Wojtekbora5449
#7 Wielbiciel#

chodzi o to ze jak cos kupie i chce za to placic przez payu to wyskakuje mi okienko do wpisania kodu ale jest on ciagle wysylany na juz nie aktualny nr tel rozumiem ze tylko pracownik allegro moze zmienic nr tel tak ????

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wojtekbora5449 Kod autoryzacyjny jest wymagany ze względów bezpieczeństwa. Żeby otrzymywać go na nowy numer, to zwyczajnie musisz go nam podać, czyli zaktualizować. Jak już napisałam - może to zrobić wyłącznie pracownik Allegro, dlatego skontaktuj się z nami za pomocą wyżej podanego linku. 🙂 

oznacz moderatorów

Wojtekbora5449
#7 Wielbiciel#

odpisalem na podany link ale bez zalacznika 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak tylko allegro może Ci zmienić ten nr telefonu, samodzielnie tego nie zrobisz.

oznacz moderatorów

Wojtekbora5449
#7 Wielbiciel#

dlugo sie czeka na taka zmiane?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Wojtekbora5449 Zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Możesz również umówić rozmowę telefoniczną na konkretny termin. 

oznacz moderatorów

Wojtekbora5449
#7 Wielbiciel#

wiec trzeba cierpliwie czekac heh

oznacz moderatorów