anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po jakim czasie przychodzi zwrot pieniędzy za zakup BLIK

MAMY ROZWIĄZANIE!
katrinkaxD
#2 Obserwator#

Zakupiłam przedmiot od sprzedającego BLIKiem i chwilę później dostałam informację o zwrocie środku z powodu braku towaru u sprzedającego:

"Sprzedający zwrócił Ci środki za Twój zakup i wkrótce wrócą one na Twoje konto bankowe, rachunek powiązany z kredytem lub kartę, z której opłacony był zakup."

Zakup opłaciłam przez BLIK, więc pieniądze wrócą normalnie BLIKiem na konto powiązane z moim numerem telefonu? Czy gdzie? I po jakim czasie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@katrinkaxD Tak, wrócą tam, skąd wyszła wpłata. Czas to 3 dni robocze.

Pamiętaj jednak, że nie musisz się na to godzić. Sprzedawca nie ma podstawy prawnej do anulowania zamówienia, możesz więc domagać się dostawy towaru, nawet sądownie.

oznacz moderatorów
katrinkaxD
#2 Obserwator#

Super! Czyli po tym mailu nie muszę już niczego robić i mogę spokojnie czekać na zwrot środków.

+ Mail ten oznacza, że na pewno otrzymam zwrot i mogę śmiało kupić ten sam produkt od kogoś innego? Nie chciałabym mieć potem dwóch sztuk tego samego i musieć odsyłać, gdyby zwracający miał zmienić zdanie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@katrinkaxD Tak, ten mail oznacza, że sprzedawca na pewno oddał pieniądze.

Zwróć tylko uwagę na słowo "wkrótce". To niewiele znaczy, ale z wypowiedzi pracowników Allegro wynika, że są to 3 dni robocze 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

katrinkaxD wrócą tam skąd wyszły w ok. 3 dni robocze .

oznacz moderatorów