anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podczas płatności z Allegro Pay nie widać już o ile wzrośnie kwota wpłaty wybierając więcej spłat

elodawid
#9 Pomysłodawca#

W ostatnim czasie Allegro robi wszystko by zrobić kupującym pod górkę, są naprawdę w tym mistrzami... Ja się pytam, dlaczego Allegro ukryło informacje ile zapłacimy więcej % w Allegro Pay?!! Było fajnie była lista wszystjo na tacy, a teraz daliście tylko  cenę do zapłaty i miesiące, a żeby zobaczyć % to trzeba kliknąć we wszystkie opcje splat! Czy wy się kiedyś ogarnięcie? Zrozumiecie to że nie tendy droga? Jestem mocno tym wkur.....!!!!

Screenshot_20231014_004917_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro Pay to faktycznie jest porażka bo jak można coś takiego stworzyć by kupujący brał kredyt a sprzedawca za to płacił gdy ktoś zechce coś kupionego u niego na raty.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

@kolekcjoner608 Małe sprostowanie, Sprzedawca nigdy nie płaci ani za kredyt ani za dopłaty do wysyłki ani za prowizję allegro. Za to wszystko płaci klient - dlatego oferta allegro coraz mniej atrakcyjna. A że klient lubi tanio kupić to szpera w internecie i poszukuje okazji.

Ja wsłuchuję się w rozmowy i znajomi coraz częściej mówią nie kupuj na allegro tylko w tym albo innym miejscu - masz taniej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak wejdziesz głębiej w regulamin to są odsetki, ale kto to czyta i sprawdza.

oznacz moderatorów