anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójny zwrot środków Allegro pay od sprzedwcy

stannw13
#8 Zapaleniec#
  • Witam. Zakupiłem towar od sprzedwcy. Zapłaciłem za niego przez allegro pay. Towar doszedł ale nie pasował mi. Odesłałem go. Sprzedawca zwrócił pieniądze za towar. Po kilku dniach dostałem wiadomość od sprzedwcy że był podwójny zwrot pieniędzy. Po kontakcie z sprzedającym zwróciłem je na konto z którego zostały wysłane. Tylko że sprzedawca dalej ich nie otrzymał. Dostał odemnie potwierdzenie przelewu. I dalej nic. Gdzie można znaleźć pomoc w takiej sytuacji? 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stannw13 Cześć. Prześlij nam proszę potwierdzenie tego przelewu i numer zamówienia przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc&subjectId=4a9d8d9d-6... 🙂 

oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

Dodam jeszcze że zwrot był z Allegro pay i pieniądze odesłałem na to samo konto z którego zostały wysłane. I nie wiem czy tu nie był właśnie błąd bo magłem je odesłać sprzedawcy na jego rachunek. Ja w sumie nic nie straciłem. Tylko sprzedawca. Zjego strony też była podobno interwęcja w Allegro. Ale jak na razie chyba nic z tego. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jak może kupujący zwrócić środki z Allegro Pay do sprzedającego?

oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

Sprzedający zwrócić pieniądze do Allegro pay. A ja zwróciłem mu przedmiot który kupiłem. I dostałem jeszcze zwrot z Allegro pay. To odesłałem pieniądze na ten rachunek z którego zostały wysłane. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty odesłałeś przedmiot, sprzedajacy zwraca środki do Allegro Pay i one zwiększają twój limit i jak masz nadpłatę to Allegro po wypełnieniu w panelu Allegro Pay >opcja zarządzanie nadpłatami zwraca tobie, więc skąd niby te środki od Allegro(dodatkowe)?

oznacz moderatorów

stannw13
#8 Zapaleniec#

Według mnie w Allegro coś pokręcili i zamiast sprzedawcy wysłali mi pieniądze. 

oznacz moderatorów