anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poleciłem Allegro Pay, ale nie mam Monet

edgarbas
#8 Zapaleniec#

część witam. jak w tytule. kolega od razu po wysłaniu linku założył A-Pay, ale nic nie dostaliśmy. ma limit 4200

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@edgarbas otrzymałeś te monety, ale nie odebrałeś ich w odpowiednim czasie. Poproszę Cię o cierpliwość dowiem się, czy mogę pomóc w tej sytuacji, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

edgarbas
#8 Zapaleniec#

nie wiedzielismy, ze trzeba je odbierac. nie bylo takiej informacji. myslelismy, ze po zalozeniu a-pay pojawia sie na koncie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@edgarbas przykro mi, jednak ta informacja jest zawarta w Regulaminie promocji:

"Uczestnik powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta w terminie 7 dni roboczych od spełnienia określonych warunków Promocji (dokonania skutecznego Polecenia). Nie odebranie Monet promocyjnych przez Uczestnika we wskazanym terminie, skutkuje anulowaniem Monet promocyjnych przyznanych Uczestnikowi w ramach Promocji".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

edgarbas
#8 Zapaleniec#

acha czyli ich nie bedzie... widze, ze to problem ogolny i duzo osob ma taki sam problem mimo to przepadly. nawet gdybym przeczytal ze musze je odebrac to nie wiadomo gdzie to zrobic bo w zakladce z monetami nie mialem takiej informacji wiec moze warto to zmienic, a nie zaslaniac sie regulaminem, ktorego i tak nikt nie czyta. w "reklamie" bylo napisane, ze po poleceniu dostane monety i tyle je dostalem.

nie warto polecac taka jest prawda. milego dnia

oznacz moderatorów

edgarbas
#8 Zapaleniec#

polecilem tak jak bylo napisane i co z tego???

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@edgarbas tak jak napisałam w pierwszej wiadomości poproszę Cię o cierpliwość, ponieważ dowiaduję się czy w tej sytuacji mogę Ci pomóc. 
Przed wygenerowaniem linku z poleceniem każdy jest proszony o potwierdzenie zapoznania się z regulaminem, a monety (w ciągu 7 dni od ich przyznania) można odebrać w zakładce Monety

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@edgarbas podaj proszę jeszcze login osoby, której poleciłeś Allegro Pay, oboje otrzymacie monety 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

edgarbas
#8 Zapaleniec#

gerskon

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@edgarbas widzę że problem ogólny nikt nie czyta regulaminów i zasad 😞

nawet gdybym przeczytal ze musze je odebrac to nie wiadomo gdzie to zrobic

To też masz w regulaminie !!!!!!!!

  1. Promocja ma charakter ciągły przez cały Okres trwania Promocji. Uczestnicy po przyznaniu Monet powinni dokonać ich odbioru. 14. Dokonanie odbioru Monet promocyjnych będzie możliwe po upływie 2 dni roboczych od dokonania skutecznego Polecenia. Uczestnik powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta w terminie 7 dni roboczych od spełnienia określonych warunków Promocji (dokonania skutecznego Polecenia). Nie odebranie Monet promocyjnych przez Uczestnika we wskazanym terminie, skutkuje anulowaniem Monet promocyjnych przyznanych Uczestnikowi w ramach Promocji.
    Anulowanie Monet Promocyjnych nie powoduje powiększenia puli Monet dostępnych dla Polecającego. Przyznane i nie odebrane zmniejszają pulę 125 Monet dostępnych dla Polecającego w ramach Promocji.
  2. W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety.

W reklamie pewnie tez było drobnym druczkiem że akceptujesz regulamin 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

edgarbas
#8 Zapaleniec#

ty pewnie czytasz regulaminy, ale za to nie czytasz co pisze, a napisalem, ze nie mialem zadnej informacji, ze je dostalem i nigdzie nie bylo "przycisku" ODBIERZ.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@edgarbas wracam z potwierdzeniem, monety zostały już przyznane na oba konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

edgarbas
#8 Zapaleniec#

dziekuje bardzo

oznacz moderatorów