anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponaglenie do zapłaty Allegro Pay

marian4091
#7 Wielbiciel#

Proszę państwa - przychodzi mi ponaglenie zapłaty za pow. wkrętarkę z Allegro-pay że zalegam z płatnością 79 zł, ale tą kwotę zapłaciłem przelewem w dniu 18 listopada przez Bank Milenium. Wyjaśniam że towar : wkrętarka sieciowa 280W o nr: 00359007738850601413 z dn. 8 listopada b.r. teoretycznie została zwrócona 16 listopada za którą zapłaciłem 79 zł  - 18 listopada przez pomyłkę z drugą bo nie wiedziałem że ta 2-ga raz jeszcze została mi wysłana i tu widnieje nadpłata. Natomiast przesyłka 2-ga nr: 0b2fa851-445e-11a-87bb-01934bbbf234 została odebrana /pomyłkowo i pomylona z 1-szą/ która widnieje jako niezapłacona. Jest to ten sam towar który został mi przez pomyłkę wysłany 2-gi raz a którego nie zamawiałem a sklep mi wysłał bo nie wiedział że otrzymałem. Reasumując proszę o sprostowanie i zaliczenie mojej nadpłaty z niedopłatą która powstała z powodu j.w.

Marian M.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marian4091 Cześć. Skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza i prześlij proszę potwierdzenia przelewów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

marian4091
#7 Wielbiciel#

dot. zakupów przez omyłkę - nie można ich anulować a automat nalicza koszty PAY.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz odstąpić od zakupu  wysyłając sprzedającemu maila od odstąpieniu albo robisz zwrot przez zakładkę "Moje zakupy" i wówczas sprzedający oddaje środki do Allegro Pay ale to nie zwalnia ciebie do spłacania rat do chwili zwrotu środków przez sprzedającego.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marian4091 Cześć. Czy możesz napisać coś więcej o tej sprawie? Podaj mi też numer zamówienia. Postaram się pomóc 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Chyba tak 🙂 Dzięki @serwis-texas 🎄

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów