anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posiadam limit kredytu w ramach Raty Zero Odnowa

bogblasz
#7 Wielbiciel#

Posiadając do wykorzystania limit kredytu Raty Zero Odnowa chcę kupić przedmiot, który jest poniżej mojego limitu. W formach płatności występuje możliwość zakupu i płatności Raty Zero, jednak przy dalszych krokach jestem proszony o wypełnienie wniosku do PayU. Czy coś robię nie tak, czy też jest jakaś blokada. Sprawdź na koncie w BNP PARIBAS i tam jest limit do wykorzystania w ramach Allegro. Proszę o informację 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@bogblasz Wejdź w zakładkę O sprzedającym na aukcji i sprawdź jego adres. Jeśli pochodzi z Chin, nie kupisz na raty Od.nowa.

oznacz moderatorów

bogblasz
#7 Wielbiciel#

Sprzedający Jakby HONG KONG ANDA LUMEN ELECTRONIC CO., LIMITED, jednak dostawa z Polski i w ciągu 2-3 dni - a system Allegro gwarantuje Raty Zero i w opcjach czytając widzę że obejmuje to też Raty OdNowa. Jednak mnie przekierowuje do wniosku o nowy kredyt. Bez sensu...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bogblasz Od tego sprzedawcy nie kupisz na raty Od.nowa w ramach limitu.

jeśli sprzedający prowadzi działalność poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (dotyczy Rat Od.nowa)

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko zakupy na terenie UE, w tych ratach.

oznacz moderatorów