anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o wyjaśnienie dlaczego z mojego konta bankowego została pobrana kwota 369,00 zł?

Client:103118482
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry,
proszę o pomoc. 06.12.2021 z mojego konta bankowego została pobrana kwota 369,00 zł. Odbiorcą jest allegro. Potwierdzenie przelewu w załączeniu. Nie dokonywałam takiej transakcji. Nie udostępniałam nikomu swoich danych. Proszę o weryfikację i informację zwrotną.
Z poważaniem, Alena [edycja]

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103118482 Allegro z Twojego konta samo niczego nie pobiera. Sprawdź, kto ma dostęp do Twojego konta Allegro i do Twojego konta w banku. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nikomu niczego nie udostępniałaś, sprawdź czy to nie jest fałszywa strona allegro. Zostanie tylko zgłoszenie na Policję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103118482 nie widzę takiej transakcji na Twoim koncie Allegro. Bardzo proszę napisz do nas tutaj i prześlij potwierdzenie przelewu, o którym piszesz. 
Pomożemy wyjaśnić tą sytuację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:48297437
#2 Obserwator#

8B95DEAB-C9AE-4BDE-86A2-897453AA4CB7.png

Próbowałam napisać zgłoszenie pod tym linkiem, tylko że nie mam numeru oferty i nie udaje się tego wysłać

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48297437 nie martw się zdjęciem, które wrzuciłaś. Dopóki nie zatwierdzimy obrazu nikt ze społeczności go nie zobaczy. 
Konsultuję tą sprawę, wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów