anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dostępnością opcji Allegro Pay przy zakupie

klooska
#7 Wielbiciel#

Taka sytuacja - mam 1 przedmiot spłacany aktualnie w Allegro Pay (pozostało 2 raty, płacone w terminie), limit dostępny ok. 3,5 tys. Chcę zakupić kolejny przedmiot, jest informacja o dostępności tej opcji w opisie aukcji, na moim koncie informacja, że jest dostępny limit, można korzystać itp itd. Chcę finalizować zakup, przechodzę do płatności, a tam poza standardowymi (karta, Blik, Google Pay) tylko opcja "Raty zero".. Co powinienem zrobić, żeby to uaktywnić? Ktoś coś poradzi? Miał podobnie? Dzięki!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@klooska Informacja o dostępności Allegro Pay w opisie aukcji?

Zobacz tutaj; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/kiedy-nie-skorzystasz-z-allegro-pay-MMWO6jr04Sg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@klooska Nie wszystkie metody płatności są w danych ofertach, musisz szukać takich w których jest to możliwe. Tak tu już jest, zawsze jest coś wyłączone z takiej formy płatności.

Allegro Pay możesz używać niemal we wszystkich kategoriach na Allegro. Kategorie wyłączone z usługi znajdziesz poniżej:

Z Allegro Pay nie skorzystasz również:

  • w ofertach, w których przesyłka elektroniczna jest jednym z dostępnych sposobów dostawy
  • jeśli wybierzesz dostawę elektroniczną, płatność za pobraniem lub kupisz ubezpieczenie
  • jeśli sprzedający nie aktywuje usługi Przelewy24.

Jeżeli w swoim koszyku masz choć jedną ofertę, dla której zakupy z Allegro Pay nie są dostępne – usuń ją lub odznacz. W ten sposób za pozostałe przedmioty zapłacisz z Allegro Pay.

oznacz moderatorów

klooska
#7 Wielbiciel#

W teorii na temat Allegro Pay wiem już chyba prawie wszystko.. 😉 Problem polegał na tym, że miałem ujemne saldo konta - ktoś kto napisał post już po mnie sam wpadł na to rozwiązanie :))

oznacz moderatorów

stanislaw1510
#7 Wielbiciel#

Sama już z 10 razy wciskałam. Chcę dołączyć i nic. Nadal nie mogę korzystać z allegro zapłać później. A limit jest dostępny. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stanislaw1510, 1 lipca wyłączyliśmy opcję płatności za zakupy za pomocą Allegro Zapłać Później. Ta opcja płatności nie jest już dostępna w formularzu opcji dostawy i zapłaty. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów