anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opaceniem zamowienia prze allegro pay

Kondziorixo
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z allegro pay gdyż wcale się nie wyświetla możliwość tej formy płatności, a w aukcji sprzedającego jest taka opcja. dołączam również link aukcji
https://allegro.pl/oferta/filament-colorfil-pla-black-czarny-1-75mm-1kg-11125394281

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Może Ci zablokowali.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kondziorixo wyczyść proszę pliki cookies i pamięć podręczną, a następnie sprawdź czy problem występuje także na innej przeglądarce. Jeśli tak, prześlij mi tutaj proszę zrzut całego swojego ekranu z widocznymi metodami płatności jakie masz do wyboru. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Kondziorixo
#7 Wielbiciel#

Kondziorixo_0-1688578566002.pngKondziorixo_1-1688578638498.png


Wszystko zostało wyczyszczone i problem nadal występuje. Nadmienię, że problem występuje również w aplikacji na androidzie

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kondziorixo dziękuję, poprosiłam już nasz zespół techniczny o sprawdzenie Twojego problemu. Jak tylko dostanę odpowiedź w Twojej sprawie, wrócę tutaj do Ciebie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kondziorixo brak możliwości skorzystania z Allegro Pay jest skutkiem blokady sprzedaży na Twoim koncie. Dostałeś już od nas wiadomość mailową w tej sprawie, więc sprawdź proszę swoją skrzynkę i zrób to, co wskazał nasz pracownik. Wówczas ściągniemy blokadę i będziesz mógł korzystać z Allegro Pay już bez przeszkód. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów