anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROBLEM Z WPŁATĄ NA ALLEGRO PAY

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50335919
#8 Zapaleniec#

Miałam zapłacić zaległy rachunek za hulajnogę w Allegro Pay. Ponieważ miałam zablokowaną możliwość spłat przez Internet na Allegro Pay opłatę zrobiłam przez rachunek w Banku. Numer konta bankowego podałam z informacji Pomoc Allegro, dodałam też indywidualny numer umowy produktu. Niestety od 9 Lutego nie zaksięgowano zaległej wpłaty i nalicza mi się odsetki, konto dalej mam zablokowane na Allegro. Dzwoniłam wielokrotnie do konsultantów Allegro, zgłaszałam sprawę i okazuje się, że hulajnoga ma inny numer konta bankowego o którym nie wiedziałam. Jak teraz odzyskać pieniądze z Allegro Pay lub zaksięgować prawidłowo. Gdzie szukać pomocy ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50335919 Cześć. Nie martw się, z pewnością wszystko się wyjaśni. Koniecznie wyślij nam potwierdzenie przelewu, który wykonałaś, przez ten formularz. Dołącz też proszę numer zamówienia hulajnogi.

Na przyszłość: swój indywidualny numer konta znajdziesz na umowie (na ostatniej stronie). Umowę powinnaś znaleźć na mejlu 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:50335919
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj będę rozmawiać z pomocą Allegro przez telefon. Zgłosiłam problem. Pieniądze poszły ale okazuje się, że od Grudnia 2021 Allegro ma umowę z innym bankiem, jest inny numer konta bankowego. Ja wysłałam na konto bankowe podane w Allegro.pomoc. Nie wiem teraz jak te pieniądze przelać na prawidłowy numer konta bankowego. Zobacze co powiedzą 

oznacz moderatorów
Client:50335919
#8 Zapaleniec#

SPRAWA ROZWIĄZANA PRZEZ ALLEGRO, mam zmniejszony dług o jedną wpłatę, niedługo odblokują też mi konto. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Client:50335919
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pozytywne słowa, sprawa wreszcie rozwiązana. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:50335919 A to już wygląda na bardzo nieuczciwe zagranie ze strony Allegro. Rata spłacona na numer konta podany do wcześniejszych spłat, czyli pieniądze do Allegro Pay doszły, a Allegro Pay mimo to nalicza odsetki, tłumacząc się niedorzecznie. To ten numer konta z Pomocy niby nie należał do Allegro Pay? 

Nigdzie nie dzwoń, bo to żaden dowód. Napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c2f4a079-47f6-4949-a174-a496fe1b1805 i jeśli nadal będą Ci utrudniać, wklej tu odpowiedź. 

oznacz moderatorów
Client:50335919
#8 Zapaleniec#

U mnie sprawa toczy się od 9 Lutego 2022. Miałam zaległe wpłaty, zablokowaną kartę oraz mowżliwość spłaty przez Net. Kiedy wszystkie rachunki zaległe hurtem zapłaciłam przelewem w Banku, okazało się, że jedna wpłata za 10 Luty który zrobiłam jeden dzień przed terminem płatności ma inny rachunek bankowy. Wszystkie rachunki były płacone na rachunek bankowy podane na Allegro pomoc, plus numer idywudualby produktu, zakegłe odsetki. Niestety w przypadku opłaty za 10 Luty jest inny numer bankowy. Po wielu licznych rozmowach z konsultsntami wreszcie trafiłam na rozmowę z Allegro, wysłałam formulaż kontaktowy Allegro gdzie opisałam sprawę, dodałam zdjęcje zapłaty za 10 Luty...i teraz CZEKAM, A ODSETKI DALEJ MI NALICZAJĄ. 

oznacz moderatorów
Client:50335919
#8 Zapaleniec#

Mam już odpowiedż z kwestionariusza Allegro -17 Luty. Nie zaksięgują mi wpłaty bo rachunek jest aktywny. Dalej nie wiem gdzie ta kasa poszła. Napisałam o zwrot pieniędzy. Zobaczę teraz co dalej. Przypominam, że sprawa ciągnie się od 9 Lutego i naliczają odsetki 

oznacz moderatorów