anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze spłatą Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
girl2601
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie pokazuje mi , że raty są spłacone mimo że są? Od kilku minut pisze tylko że "trwa weryfikacja" . Zaś macie jakieś problemy? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@girl2601 nie mam wglądu do twojego panelu, więc jeśli informacja o płatności się nie zaktualizowała, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pakinka
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem wciąż pisze że jest w" trakcie rozliczenia "

oznacz moderatorów
Client:105110626
#1 Nowicjusz#

Zapłaciłem 3 raty na allegro Pay razem, dwie z nich są już spłacone a przy jednej nadal pisze "trwa roliczanie", z konta pobrało mi kwotę za 3 rzeczy a dwie się tylko spłaciły... Co w tym wypadku ? 

oznacz moderatorów
patipytka
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem tylko z każdą z płatności.  - przy każdej pisze trwa rozliczenie. Zawsze było od razu zaksięgowane 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105110626 @patipytka w tej sytuacji bardzo proszę, abyście wysłali wiadomość za pomocą tego formularza, Doradcy z Allegro Pay będą mogli sprawdzić to dokładnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
K_Wikarska
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam wpłatę na Allegro Pay jednak wpłata się nie zaksięgowała, pieniądzę pobrało z konta i wciąż widnieje napis na szaro " trwa rozliczanie". Bardzo proszę o odpowedź czy to się zaksieguje samo po kilku godzinach ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 12.12.2023 g. 9:41
Problem nie powinien już występować, a wszystkie spłaty powinny już być rozliczone, dajcie znać gdyby było inaczej. 

@girl2601 @K_Wikarska @pakinka @patipytka @Client:105110626 otrzymałam informację, że opóźnienia w spłatach wynikają z problemów technicznych. Pracujemy nad rozwiązaniem, nie musicie ponawiać płatności, zostaną one zrealizowane z opóźnieniem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
girl2601
#7 Wielbiciel#

ale ja nie mialam zamiaru płacić drugi raz za to samo... zrobiłam przelew, a to że u Was znowu sa jakies problemy z allegro pay to już nie moj problem, tylko Wasz...

oznacz moderatorów