anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja za aktywację Allegro Pay

kubat016
#7 Wielbiciel#

Jakiś czas temu aktywowałem usługę skuszony stuzłotowym bonem. Dziś dopiero dokonałem zakupu za kwotę ponad 100zł poprzez Allegro Pay. Mam pytanie: Czy ów kupon jeszcze mi się należy i czy ewentualnie mam jakiś określony czas na jego wykorzystanie?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Kupon jest ważny 14dni po spełnieniu warunków promocji, a będzie po 2dniach o spełnienia, więc ... ale tylko  zakup musi być zrobiony w okresie promocji, ostatnia to

01.08.2024 r. - 17.09.2024 r czyli spełniasz warunki.

Promocja skierowana jest do Użytkowników posiadających Konto, którzy spełniają wymagania Organizatora dla aktywacji Allegro Pay i dokonania płatności za pomocą Allegro Pay, opisane w Regulaminie usługi Allegro Pay i którzy spełnili warunki określone w ust. 2 poniżej („Uczestnicy”), z zastrzeżeniem postanowień ust. 3 i 4 poniżej. Spełnienie warunków określonych w ust. 2 w Okresie trwania Promocji stanowi przystąpienie do Promocji.

oznacz moderatorów

kubat016
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info. Gdzieś mi to po drodze umknęło. Czyli będzie za dwa dni i 14 dni na wykorzystanie go.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz go odebrać, powinien być.

oznacz moderatorów

kubat016
#7 Wielbiciel#

Ktoś coś w tym temacie? Może jakiś moderator się odezwie? Niestety do dziś kuponu nie widzę...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kubat016 przykro mi, ale nie widzisz kuponu, ponieważ nie spełniłeś warunków promocji.
"Promocja skierowana jest do Użytkowników posiadających Konto, którzy spełniają wymagania Organizatora dla aktywacji Allegro Pay i dokonania płatności za pomocą Allegro Pay, opisane w Regulaminie usługi Allegro Pay i którzy spełnili warunki określone w ust. 2 poniżej („Uczestnicy”), z zastrzeżeniem postanowień ust. 3 i 4 poniżej. Spełnienie warunków określonych w ust. 2 w Okresie trwania Promocji stanowi przystąpienie do Promocji.
Z zastrzeżeniem ust. 1 powyżej, aby otrzymać Kupon Promocyjny, Uczestnik, który nie aktywował Allegro Pay, powinien: a. w Okresie trwania Promocji aktywować Allegro Pay i b. w Okresie trwania Promocji zrealizować Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay."
Natomiast Ty zakupu opłaconego Allegro Pay dokonałeś 26.09.2024, czyli już po promocji. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów