anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prosze o kontakt telfoniczny

Client:99028625
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam wszystko co tu napisano,nadal nic nie mogę wysłać dwuch pdf z potwierdzeniem przelewu z konta zabrało 700 zł a powinno 344z groszami w moim panelu widnieje niespłacone raty,koto zablokowane a ja nic nie mogę zrobić, czy nie ma jakiejś normalnej drogi kontaktu infolinia czy mail, Masakra jakaś 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:99028625
#7 Wielbiciel#

To proszę mi wytłumaczyć pisze, że można wybrać opcję kontaktu ,że w panelu można wysłać wiadomość a brak funkcji wyślij pdf też nie można wysłać a 700 zł zabrane a jeszcze teraz 730 pisze że mam spłacić poblokowane wszystko i przychodzą tylko wiadomości, że nie spłacone i od jutra naliczane będą odsetki, ktoś mądry wie co zrobić prawie 1500 zł do zapłaty to jakaś masakra do kogo się zgłosić 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:99028625
#7 Wielbiciel#

No tu też jest tak ,że nie nie idzie pisać ciągłości, piszę dokladnie co jest 10.04 spłacałam raty alegro pay były problemy z blikiem powtórzyłam tranzakcje i tak nie spłaciło rat a w bankowości pobrano mi i tak dwa razy pieniądze widnieje w historii i zeszło z konta 700 zł.opisalam tu sytuację piszecie pomóc kontakt a tam wchodzę i wiadomość można tylko wpisać nie ma opcji wyślij ani wklej pdf nic nie mogę zrobićZablokowano mi konto alegro każdą spłacić kolejne 730zl ciągłe ponaglenia z strony alegro a dziś, że odsetki będą naliczone, więc od soboty pytam co robić ale wasze informacje niestety są sprzeczne nic nie mogę wysłać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów