anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przycisk [spłać] w Allegro Pay jest szary i nie mogę przejść dalej, dlaczego?

karoola2711
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pewniej problem. Wchodzę w allegro pay, żeby spłacić kwotę za zakup, a jak chce kliknąć spłać to przycisk jest na szaro i nie mogę dalej przejść, aby móc spłacic przedmiot w allegro pay. Wystąpił jakiś problem na allegro, czy to jakiś problem u mnie na koncie ?

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@karoola2711 Od kilku dni pisze tu o tym problemie wiele osób. Wyczyść, zmień przeglądarkę. Jeśli to nie pomoże, poszukaj w umowie numeru konta do wcześniejszych spłat i zrób zwykły przelew. Inaczej możesz mieć naliczone odsetki za zwłokę.

oznacz moderatorów

Client:65420693
#7 Wielbiciel#

Jak mam splacic allegro pay .kiedy naciskam splać nie ma reakcji.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Klienci zgłaszają problemy ze spłatami, może skorzystaj z innej przeglądarki, albo wybierz płatność przelewem tradycyjnym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:65420693 Wyczyść lub zmień przeglądarkę, odinstaluj i zainstaluj aplikację. Nie pomoże, poszukaj w umowie numeru konta bankowego do wcześniejszych spłat i zapłać zwykłym przelewem. Sporo osób zgłasza problem ze spłatami w ciągu kilku ostatnich dni. Niestety może to powodować naliczanie odsetek za zwłokę, choć użytkownicy nie są winni opóźnieniom.

oznacz moderatorów

Client:39924816
#7 Wielbiciel#

Chcę spłacić zaległość z allegro Pay ale nie mogę bo mi nie wyświetla na pomarańczowo spłać teraz 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39924816 Ten problem jest zgłaszany tutaj przez innych od kilku dni. Wyczyść lub zmień przeglądarkę. Odinstaluj i zainstaluj ponownie aplikację.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:39924816  w panelu allegro Pay masz możliwość spłaty poprzez zwykły przelew 

oznacz moderatorów

carolinaz89
#7 Wielbiciel#

Brak możliwości spłaty zakupów w allegro pay. 

Mam problem ze spłaceniem swoich zakupów w allegro pay. Przycisk spłać podświetla się na szaro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pierwsza rata? może jeszcze nie ma harmonogramu spłat, poczekaj, następna spróbuj wyczyścić przeglądarkę, nie pomaga to pytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c2f4a079-47f6-4949-a174-a496fe1b1805

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@carolinaz89  możesz bezpośrednio zapłacić. W panelu Allegro Pay w szczegółach zakupu masz informacje

 

Jeśli nie chcesz spłacać online, możesz skorzystać z danych rachunku do spłaty

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@carolinaz89 Pisano tu o tym wczoraj kilkakrotnie. Wyczyść lub zmień przeglądarkę, albo odinstaluj i zainstaluj aplikację.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@karoola2711 @Client:39924816 @carolinaz89 Cześć. Problem pojawia się w aplikacji czy w przeglądarce?

oznacz moderatorów