anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty allegropay, jak to działa?

notoryczny325
#8 Zapaleniec#

Siemka, mam zakup powyżej 300zł, a dokładnie 319 z groszami, produkty są od dwóch różnych sprzedających, jeden za 80zł a drugi za 231. Nie mam opcji rozłożyć tego na raty, jak te raty działają? Czy to działa tylko na jeden produkt od jednego sprzedawcy? Bo mam dwa produkty od dwóch różnych sprzedawców na kwotę 300+.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak. Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 300 zł, możesz zmienić opcję spłaty nawet na 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo.

Zmiana opcji spłaty wiąże się z zawarciem nowej umowy Allegro Pay – Twoja stara umowa wygaśnie, a Ty będziesz regulować płatności zgodnie z nowym harmonogramem.

Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 300 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 300 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów

notoryczny325
#8 Zapaleniec#

Tylko to są produkty od dwóch sprzedających, nie mam żadnej opcji o wyboru przy produktach. Moje pytanie to, czy muszą to byc produkty od jednego sprzedawcy na powyżej 300zł? Czy może być od dwóch na łączną kwotę.

notoryczny325_0-1661709644850.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

podzielić płatność na kilka spłat – jeśli wartość Twojego koszyka wraz z kosztem dostawy wynosi minimum 300 zł i nie jest większa niż wysokość Twoich Środków

czyli zakup przez koszyk jak kupiłeś osobno to się nie uda.

oznacz moderatorów

notoryczny325
#8 Zapaleniec#

Okej, dziękuje bardzo.

oznacz moderatorów