anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty AllegroPay nieaktywne pomimo posiadania SMART

MAMY ROZWIĄZANIE!
SzamilBasajev
#8 Zapaleniec#

Funkcja spłaty AllegroPay w ratach 0% niedziała pomimo aktywnego rocznego Smarta. Kwota też teroetycznie pozwala na tą spłatę pomimo to nie mogę jej wybrać. Da się z tym coś zrobić, czy ta funkcja to lipa i naciąganie na smarta?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SzamilBasajev nie jest to lipa. Czy spłaciłeś już jakiś zakup z Allegro Pay? Prześlij proszę numer oferty, w której chcesz podzielić spłatę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
SzamilBasajev
#8 Zapaleniec#

Spłaciłem już 20 zakupów za pomocą allegro pay od marca 2022 roku. Jest to oczyszczacz powietrza- numer oferty to 8845838324. W opcji podziału spłaty widnieją łacznie 4 propozycje z czego 3 na oprocentowaniu 30% i wiecej, jak i jedna 0% z znaczkiem smart która jest nieaktywna. Szukając informacji przed zakupem smarta o tym jak to dokładnie działa nie mogłem odszukać absolutnie niczego, dlatego napisałem że wygląda mi to na lipe bo poczułem się naciągnięty na smarta. Mam nadzieje że nie bedzie musiał tym zająć się uokik.

oznacz moderatorów
SzamilBasajev
#8 Zapaleniec#

Od marca 2022 roku mam już 20 spłaconych zakupów przez allegro pay. Numer oferty 8845838324

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie trzeba mieć Smarta żeby kupować na raty, jest tam dostępny Allegro Pay, rozumiem?

oznacz moderatorów
SzamilBasajev
#8 Zapaleniec#

wybacz ale nie wiem co Ty tutaj robisz. Czy znasz funkcję podziału spłaty allegro pay?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
SzamilBasajev
#8 Zapaleniec#

Serio, więcej mącisz niż pomagasz. Poczekajmy na wypowiedź Pani moderatorki i nie zaśmiecajmy tego wątku.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@SzamilBasajev SMART ma wpływ tylko i wyłącznie na koszty dostawy.
Nie ma żadnego wpływu na Allegro pay ani raty. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie za bardzo rozumiem, co ma Smart do zakupów Allegro Pay, wyjaśnisz?

oznacz moderatorów
SzamilBasajev
#8 Zapaleniec#

Jeśli wejdziesz w allegro pay wybierzesz opcje przy zakupie "Podziel na spłaty", masz 3 kosmicznie nie opłacalne propozycje jak i propozycje spłaty z oprocentowaniem 0% w formie 3 rat. W moim przypadku jest to zakup oczyszczacza powietrza za prawie 700 zł. Widząc to kupiłem specjalnie smarta od razu na rok by rozbić to właśnie na te raty 0%, pomimo aktywnej usługi smart ta opcja spłaty jest nieaktywna.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell i @LEW433 gwoli ścisłości, @SzamilBasajev ma rację i opcja rozłożenia należności Allegro Pay jest możliwa dla osób, które mają wykupionego Smarta:

la_nika_0-1674807775731.png

@SzamilBasajev opcja ta nie pojawia się na formularzu płatności i dostawy. Możliwość rozłożenia spłaty na trzy, będzie dostępna w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. Poinformujemy Cię o tej możliwości w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@la_nika Człowiek się uczy całe życie 😁

oznacz moderatorów
SzamilBasajev
#8 Zapaleniec#

Właściwie to już opcja jest aktywna. Wczoraj znalazłem podobny wątek i tam ktoś napisał że funkcja się aktywuje po 48h od aktywacji smarta. Tak czy siak wszystko samo się rozwiazało, ale myślę że informacja o tym że potrzeba czasu na aktywacje powinna być wyraźnie gdzieś zaznaczona bo może to być dla kogoś kluczowe w wyborze tej usługi.

oznacz moderatorów