anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

lasotka1234
#1 Nowicjusz#

Witam w maju kupiłam kosiarkę chciałbym ja dać do reklamacji bo się zepsuła . Kosiarkę kupiłam przez Allegro pay i na meila nie dostałam faktury która potrzebuje do reklamacji czy harmonogram spał wystarczy sprzedającemu ? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

az1rael
#21 Demiurg#

Dokument potwierdzajacy zaplate do zlozenia reklamacji potrzebny nie jest wyslij mu screena z zamowienia z zakladki moje zakupy potwierdzajacej zakup

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Moim zdaniem - najpierw popatrz w kartę gwarancyjną, czy nie masz w pobliżu serwisu tego sprzętu. Jak jest, to się tam udaj i oddaj do naprawy gwarancyjnej. To będzie najszybsze rozwiązanie. Sprawdź warunki gwarancji, być może producent odbiera towar do naprawy na swój koszt. Poproś kogoś znajomego niech rzuci okiem na kosiarkę, może to nie wada, tylko nieumiejętna obsługa. Reklamacja do sprzedawcy - z doświadczenia wiem, że to najdłuższa droga.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów