anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenie splaty

DJEpizod
#8 Zapaleniec#

Witam mam takie pytanie spłaciłem juz ostatnia rate za zakupy allegro pay i nie rozlicza mi tego w opcjach pokazuje ze jest 1 grosz nadplaty jak to teraz rozliczyć ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@DJEpizod wyrówna się przy następnym zakupie 

oznacz moderatorów

DJEpizod
#8 Zapaleniec#

Jak wyrówna bo nie rozumiem ? Od czasu kiedy wpłaciłem ostatnia rate mija miesiac i dalej wisi 1 grosz nie ma opcji przekazania tego na inny rachunek a kiedys cos takiego mialem ze 10zl bylo nadplaty. Po drugie w tym czasie od splaty zakupilem kolejne rzeczy i nic sie nie zmienili dalej wisi 1 grosz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

1grosz to żadnen problem przecież, ogólnie jak kupujesz zz Allegro Pay to masz uzupełnione dane w panelu w razie nadpłaty?

oznacz moderatorów

DJEpizod
#8 Zapaleniec#

1 grosz nie problem ale splata nie rozliczona i wisi tym samym nie ma info do biku o splacie kredytu. Mozesz mi wskazac gdzie mam te dane sprawdzic ? Od nadplaty

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nadpłata nie może wisieć, ale zawsze możesz wyjaśnić sprawę tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

DJEpizod
#8 Zapaleniec#

Prosze masz zdjecie jest nadplata 1 grosz i caly czas ten kredy wisi nie jest rozliczony do końca 

Screenshot_20230907_203623_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DJEpizod Ok rozumiem twój niepokój i dlatego masz link żebyś mógł to wyjaśnić. Obrazka nie widzimy.

oznacz moderatorów