anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spłata allegro Pay

Girasole-Italia
#7 Wielbiciel#

Miesiąc temu kupiłem zestaw bitów z allegro Pay i odrazu anulowałem zakup. Sprzedawca nawet nie wysłał przedmiotu, a ja mam termin spłaty allegro Pay do 11 mają. Dlaczego? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Girasole-Italia Sprzedający nie zwrócił wpłaty przez Allegro Finanse. Czy oddał Ci pieniądze poza naszym systemem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

C23B32
#10 Popularyzator#

Raty nigdy nie uzywane. Czyli co? Splata raty rozpoczyna sie u was od klinkiecia na Allegro (wyrazenia checi zakupu) , a nie od momentu otrzymania towaru ??😲 Nie wierze 😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@C23B32  To musisz uwierzyć bo to kredyt konsumpcyjny.😮

oznacz moderatorów

C23B32
#10 Popularyzator#

ok odrobine rozpoznano w temacie. Jak produkt pasuje to ok ale jak towar przyszedl i jesli pojdzie zwrot to kupujacy i tak nie odzyska calej kwoty - i musi splacac raty i nie ma towaru. Czysty zysk dla Allegro i interes zycia dla kupjacego. Wypowiedzenie umowy tez fajne - przeciez to powinno byc jedno klikniecie z potwierdzeniem, a nie 14 dni, pisanie badz dzwonienie , ktos po wypowiedzeniu bedzie chcial znow a za jakis czas ...wszystko tu .....to nawet nie lata 90 ... to w  bankach grube sprawy zalatwia sie jednym dwoma kliknieciami ..nic dzieki za wytlumaczenie 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Girasole-Italia anulowanie = odstąpienie i sprzedawca ma do 14 dni na zwrot kasy 🙂 Raty trzeba spłacać a jak sprzedawca zwróci, wystąpić do allegro o zwrot nadpłaty. Jak minie 14 dni i nie zwróci rozpocznij dyskusję allegro pomoże 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów