anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spłata allegro Pay

MonteBambels
#8 Zapaleniec#

Witam , mam na allegro pay wzięty komputer jeszcze na kwotę około 1931zl. Jest możliwość żeby kwota została podzielona na 2 raty i spłacić jedną ratę odrazu ? Chciałbym wziąć coś innego a paya a brakuje mi +-700zl lub wysłać część przelewem w banku.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, w każdej chwili możesz wcześniej spłacić część lub całość swojej umowy kredytu Allegro Pay.

Jeśli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, możesz w dowolnym momencie spłacić zakup bezpośrednio z panelu Allegro Pay. Możesz spłacić wcześniej całość swojej umowy kredytu również gdy rozłożysz płatność na kilka miesięcznych rat.

Tak, w każdej chwili możesz wcześniej spłacić część lub całość swojego zakupu.

Jeśli spłata przypada na najbliższe 30 dni, możesz wygodnie zrealizować ją w panelu Allegro Pay. Większe spłaty zrealizujesz, logując się do swojego banku.

oznacz moderatorów

Czah-nik
#12 Orędownik#

Jest, wejdź w zakładkę Allegro Pay lub wpłać na nr rachunku, jak tam nie ma opcji. Każda umowa AP ma inny nr rachunku, więc zobacz w zakładce 

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Możesz zrobić nadpłatę, wykonaj przelew tradycyjny, dane do przelewu masz w panelu allegro pay 

oznacz moderatorów

MonteBambels
#8 Zapaleniec#

Czyli jakbym wysyłał 1000zl to wtedy zostanie do spłaty 931zl a środki wpłyną na allegro pay? Jeżeli aktualnie mam 2350 +- to było by 3350++?? Dobrze rozumie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów