anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje możliwość zwiększenia limitu w usłudze Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:33272062
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:33272062 dostępnego w ramach Allegro Pay limitu nie można zwiększyć samodzielnie, jest to zależne od Twojej historii zakupów. 
"Sprawdzamy, jak przebiegały Twoje poprzednie zakupy na Allegro. Możemy także sprawdzić Twoje dane i informacje pochodzące z baz zewnętrznych. Kolejne wyliczenia są automatycznie i wykonujemy je na bieżąco. To oznacza, że wysokość Twoich środków w Allegro Pay może się zmienić. Jeśli historia zakupów na Allegro, jak i Twoja historia kredytowa są dobre – możemy zwiększyć Twoje środki w Allegro Pay. Jeżeli sytuacja się zmieni, możemy je zmniejszyć – do czasu poprawy Twojej sytuacji finansowej".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
interweb
#8 Zapaleniec#

Do tej pory korzystam z allegro pay regularnie i regularnie spłacam. Tylko 1 raz podniesiono mi limit o 200zł 

Czy można jakoś wnioskować o jego zwiększenie??

oznacz moderatorów
kflatin
#1 Nowicjusz#

Szkoda, że nie można dopłacić brakującej części (przekraczającej limit Pay) jednorazowym przelewem albo kodem wartościowym.

Wtedy kupowałbym więcej.

oznacz moderatorów
hubertn8n
#9 Pomysłodawca#

Konkretna odpowiedź, a gdzie mogę poprosić o zweryfikowanie celem zwiększenia limitu? Moje historie transakcji/kredytowe nie mają zastrzeżeń a chciałbym skorzystać z pewnego zakupu nie rujnując jednorazowo swojego budżetu domowego 🙂

oznacz moderatorów
8BallCruse
#1 Nowicjusz#

Witam

Również chciałbym zwiększyć limit.

Miałem 3000zł i przy prowadzeniu firmy było to doskonałe rozwiązanie.

Potem jednorazowo nie spłaciłem w terminie i mimo spłaty po czasie limit zmniejszył mi się do 300zł. Czy jest opcja zwiększenia limitu przynajmniej do 3000zł lub do 6000zł?

Pozdrawiam

Bartek [edytowano]

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@8BallCruse Bartoszu, możliwość zwiększenia limitu jest weryfikowana na bieżąco, nie potrzeba składać wniosków. Kiedy taka możliwość się pojawi, to zostaniesz o tym poinformowany. 

Żeby limit w usłudze Allegro Pay mógł zostać zwiększony, korzystaj z Allegro, dbaj o terminowe spłaty, a także miej na uwadze informacje z baz zewnętrznych. 

Obecnie maksymalny limit w usłudze Allegro Pay to 4200 zł. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Limit będzie się zwiększał wraz z każdym zakupem i go spłacaniem.

oznacz moderatorów
opolki
#9 Pomysłodawca#

Od kilku miesięcy kupuję przez Allegro Pay, i to dosyć dużo. Oczywiście wszystko bez żadnych zaległości spłacam. W tym czasie zwiększono mi kwotę tylko o 170 zł. I teraz pytanie: co musiałbym zrobić, żeby mieć szansę na zwiększenie kwoty? Bo jednak duże zakupy nie pomagają.

oznacz moderatorów
Client:105834833
#1 Nowicjusz#

Ja używam tego od samego początku dostałem limit 650zł i od 2lat nic się nie zwiększyło mam w sumie konto na Allegro 4lata a znajomy się zarejestrował na allegro i konto ma rok czasu dostał z mety limit 3000 po prostu na dowód. Więc to co oni wypisują to formułki dla zamydlenia oczu. Wcześniej korzystałem z Pay Po i tam mi narosło na 4000. Mam dobrą historię kredytową a na inwigilowanie mojej osoby jak używam kart i tp nie wyrażałem zgody i zapewne nikt z korzystających z tej usługi.  Zapewne korzystamy jeszcze ze starego planu bo po Allegro Pay bo po drodze były zmiany i można było dostać limit nawet do 5000 właśnie na dowód. 

oznacz moderatorów
hubertn8n
#9 Pomysłodawca#

Nie prawda, brałem już z 10 razy Allegro Pay i ani razu nie zwiększył mi się limit, a spłacam zawsze regularnie.

oznacz moderatorów
interweb
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Pytanie jak w temacie:
Czy i jak można podnieść limit kwoty kredytu w Allegro Pay?
Aktualnie mam limit 4200 a chciałbym podnieść do np 6500pln - interesuje mnie zakup w tym systemie przedmiotu o takiej wartości

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@interweb przykro mi, ale na razie nie ma możliwości zwiększenia lub zmniejszenia limitu samemu. 
"Sprawdzamy, jak przebiegały Twoje poprzednie zakupy na Allegro. Możemy także sprawdzić Twoje dane i informacje pochodzące z baz zewnętrznych. Kolejne wyliczenia są automatycznie i wykonujemy je na bieżąco. To oznacza, że wysokość Twoich środków w Allegro Pay może się zmienić. Jeśli historia zakupów na Allegro, jak i Twoja historia kredytowa są dobre – możemy zwiększyć Twoje środki w Allegro Pay. Jeżeli sytuacja się zmieni, możemy je zmniejszyć – do czasu poprawy Twojej sytuacji finansowej".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
interweb
#8 Zapaleniec#

Czy i jak mogę wnioskować o zwiększenie limitu?

Korzystam z allegro pay regularnie i spłacam bez żadnych opóźnień.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@interweb przykro mi, ale nie ma takiej możliwości. Te wyliczenia są automatyczne, jeśli na Twoim koncie będzie możliwość zwiększenia limitu Allegro Pay, otrzymasz od nas wiadomość w tej sprawie. Może sprawdź czy jest oferta z przedmiotem, który chcesz kupić, w której są dostępne raty zero? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
interweb
#8 Zapaleniec#

niestety są tylko raty oprocentowane 😞 
https://allegro.pl/oferta/thermomix-tm6-cookidoo-7-msc-11317640855

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@interweb przy wyszukiwaniu możesz zaznaczyć filtr "raty zero" wówczas otrzymasz wyniki z ofertami, w których jest taka możliwość 🙂 
Wystarczy, że wpiszesz "Robot kuchenny Thermomix TM6 1500 W" w wyszukiwarkę i dodasz odpowiedni filtr. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
przypadkowy
#7 Wielbiciel#

Witam,

Również jestem zainteresowany zwiększeniem limitu o tysiąc złotych (z 4200 do 5200), bo tyle kosztuje interesujący mnie produkt. Czy jest taka możliwość, lub ewentualnie dopłata brakującej sumy? Niestety, tego produktu nie ma w opcji raty zero.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma takiej możliwości na tą chwile, limit się zwiększa tylko poprzez zakupy i ich spłatę.

oznacz moderatorów