anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Dlaczego nie moge skorzystac z platnosci allegro pay?

Client:53250637
#2 Obserwator#

witam. Dlaczego nie moge skorzystac z platnosci allegro pay? Mam aktywne od dawna, nie zalegam z platnosciami. Po probie platnosci nie wyswietla mi sie ta opcja. A druga sprawa to czy jak kupowalam wczesniej produkt z danej firmy przez allegro pay to czy firma moze wylaczyc ta opcje? Bo chcialam kupić to samo od tego samego sprzedawcy ale nie wyswietla mi sie opcja pkatnisci allegro pay

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:53250637 Cześć, proszę o numer oferty, w której nie wyświetla się opcja płatności Allegro Pay. Zweryfikuję tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:53250637
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:53250637 Czy uwzględniłeś to, że wartość Twojego zakupu razem z kosztem dostawy to musi być minimum 30 zł

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:53250637
#2 Obserwator#

Tak. Wartość produktow od tego dostawcy wynosi ponad  50zl

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Dla tej oferty płatność z Allegro Pay nie jest już dostępna. Usuń lub odznacz ten produkt, a za pozostałe zakupy zapłacisz z Allegro Pay. Oferty, w których będzie dostępny ten sposób płatności oznaczone są w taki sposób: 

ko_alka_0-1631021009070.png

 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:53250637
#2 Obserwator#

A czy jest możliwość ustawienia w filtrach wyboru produktow z allegro pay?

oznacz moderatorów

Client:53250637
#2 Obserwator#

No wlasnie nic sie nie wyswietla z allegro pay a wczesniej wyswietlalo. Czy to możliwe zeby nagle większość ofert znikla lub sprzedajacy usunal taka mozliwosc platnosci? A moze cos z moja aplikacja jest nie tak. Mozna ja jakos zaaktualizowac?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:53250637 Nie ma takiej możliwości, ale to bardzo ciekawy pomysł. Zachęcam Cię do dodania go w zakładce Zgłoś swój pomysł! na Gadane 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:53250637
#2 Obserwator#

Ok. Dziekuje za pomoc.

oznacz moderatorów

Client:49251606
#1 Nowicjusz#

Witam chce dołączyć do tematu. Mam też taki problem. Oznaczona oferta płatność Pay, a w opcjach zapłaty już brak cena produktu 70 zl. Link

https://allegro.pl/oferta/wycieraczka-wejsciowa-leyla-80x120cm-ciemny-szary-10677261044

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49251606 widzę, że udało Ci się sfinalizować zakup i wybrać jako metodę płatności Allegro Pay, rozumiem, że już wszystko w porządku? 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów