anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wzrot kosztów dla allegro pay

Client:37705426
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem towar przez funkcję Allegro pay do Niemczech, gdy paczka dotarła do magazynu Niemieckiego DPD od razu dostałem informacje że jest błędny adres odbiorcy po mimo że nie raz już było Zamawiane z Polski do Niemiec. 

Moje pytanie - co w takiej sytuacji mogę zrobić jeśli nie mam żadnej informacji czy paczka wraca do nadawcy i czy nadawca odda środki opłacone do Allegro pay aby ja nie musiał opłacac tego ponieważ nie dla rady dogadać się z DPD niemieckim 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:37705426 Masz w zakładce "Moje zakupy" zwróć część lub całość towaru, inaczej odstąp od umowy zakupu, skoro nie możesz odebrać, a środki z zakupu sprzedający musi zwrócić do Allegro Pay, ty patrz w panel Allegro Pay bo do czasu zwrotu środków masz obowiązek ich spłacania, sprzedający ma 14 dni na zwrot od chwili odstąpienia umowy zakupu. Możesz dodatkowo skontaktować się ze sprzedającym i mu wyjaśnić o co chodzi, masz także kontakt ze sprzedającym w zakładce "Moje zakupy". Ale tak na marginesie kluczowe pytanie po której stronie leży wina w błędnym adresie?

oznacz moderatorów

Client:37705426
#7 Wielbiciel#

Super dzięki za pomoc, wina leży po stronie dpd niemieckiego ponieważ w ich magazynie dostałem informacje że adres odbiorcy jest nieprawidłowy pomimo że nie raz już zamawiałem na ten adres za granicą i nigdy nie było problemu z adresem ( bardziej może z dojazdem do adresu) 

oznacz moderatorów