anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaświadczenie o spłaconym kredycie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Yvonne7912
#8 Zapaleniec#

Potrzebuję zaświadczenia o spłaconym kredycie AllegroPay. Zgłosiłam to wczoraj na czacie- dzisiaj dostałam maila, że mają 14 dni na wystawienie...😤😡 Czy ktoś występował o taki świstek? Ile na to czekaliście? Bo to jest jakaś farsa.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie można było tego po prostu jako kredyt odnawialny podać we wniosku? Przynajmniej ja tak robiłam i problemu nie było ale fakt że brałam w swoim banku, gdzie konto od 15 lat mam....Więc ułatwiony wniosek był.

oznacz moderatorów
Yvonne7912
#8 Zapaleniec#

Niestety, to jest potrzebne do kredytu hipotecznego więc czepiają się dosłownie wszystkiego😖

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Yvonne7912
#8 Zapaleniec#

Już pytałam.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

I jaką masz odpowiedź?🤔

oznacz moderatorów
Yvonne7912
#8 Zapaleniec#

Tak jak pisałam; mają 14 dni. Niby wyrabiają się w dwa dni, ale to zależy od ilości wniosków. Więc nadal nic nie wiem. Dlatego pytam tutaj, bo może ktoś miał podobną sytuację niedawno.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oni zawsze mają czas i tak to krotki termin, moim zdaniem, tu na forum były pytania o podobne rzeczy FV, ale zawsze są problemy z tym, niestety.😔

oznacz moderatorów
landofdreams
#8 Zapaleniec#

I jak poszło,  w ile dni się wyrobili?

oznacz moderatorów
pawelS1983
#7 Wielbiciel#

No właśnie w ile dni się wyrobili? Mam nóż na gardle.. Szybciej skarbówka i urzędy zaświadczenia mi wystawili niz to allegro.. Trochę to smieszne

oznacz moderatorów
Yvonne7912
#8 Zapaleniec#

Na szczęście zaświadczenie przyszło na maila na drugi dzień.

oznacz moderatorów
pawelS1983
#7 Wielbiciel#

Yvonne7912.. A kiedy składała się jakoś w tym miesiacu? Bardzo szybko przyszło..odrobina nadzieji dla mnie.. 

oznacz moderatorów
landofdreams
#8 Zapaleniec#

Dostałam zaświadczenie po 9 dniach... 

oznacz moderatorów
dominikadonka
#7 Wielbiciel#

Hej, po jakim czasie przyszło Ci to zaświadczenie? Ja wczoraj poprosiłam o nie i jestem ciekawa...

oznacz moderatorów