anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowano mi payu z powodu błędnie wpisanych danych wpisywalem poprawnie jak mogę odblokować konto

besllar
#7 Wielbiciel#

zablokowano mi payu z powodu błędnie wpisanych danych wpisywalem poprawnie jak mogę odblokować konto

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@besllar Nie myl PayU z Allegro Pay, to nie to samo. Jeśli chodzi Ci o Allegro Pay, poproś o odblokowanie wniosku tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9ea8cdb3-4cc7-4b51-8ad0-03a2fec1f6e0

Potem złóż wniosek ponownie, podając swoje prawdziwe dane osobowe i logując się do konta bankowego, założonego na te same dane. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@besllar jeżeli chodzi o Allegro Pay to @xyz96 podaje prawidłowe rozwiązanie i konieczny jest kontakt z Allegro Pay.
Natomiast jeśli chodzi o wypłaty od opertaora PayU to aby móc wypłacić środki na konto bankowe. Wejdź proszę tutaj i w części poświęconej operatorowi PayU kliknij "przejdź do banku", wykonaj przelew weryfikacyjny (dane właściciela konta Allegro i konta w banku muszą być identyczne). Weryfikacja może zająć do 3 dni roboczych i wtedy będziesz mogła wypłacić środki na konto bankowe. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów