anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup anulowany a sprzedawca wysłał towar

tomekfotografia
#7 Wielbiciel#

Witam,

Anulowałem zakup przez AllegroPay jeszcze przed wysyłką towaru. Sprzedawca wysłał towar mimo to, paczki nie przyjąłem. Towar wrócił do sprzedawcy a ja na anulacji mam ciągle przycisk wyboru zwrotu towaru. Dodatkowo pieniądze które zostały niby zwrócone nadal nie są nigdzie widoczne, brak salda na allegro pay oraz żadnych informacji że takowy zwrot został zlecony. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tomekfotografia podczas anulowania zakupu masz wyraźną informację ,,Jeśli sprzedający zdążył już wysłać zakup, poprosi Cię o .

są też inne ... zapoznaj się z nimi .

oznacz moderatorów

tomekfotografia
#7 Wielbiciel#

Ja to rozumiem. Sprzedawca już towar otrzymał z powrotem. Nie ma tu żadnych problemów, jedynie problem jest z tym że anulacja ,,wisi,, otwarta pomimo że towar już wrócił plus nie mam żadnych informacji że pieniądze zostały zlecone do zwrotu. Sprzedawca twierdzi że wysłał zwrot już parę dni temu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tomekfotografia czyli wychodzi na to ,że oznaczyłeś ,,zwrot ,, , a nie anulowałeś , W takim wypadku Ustawodawca daje sprzedawcy na zwrot środków max, 14 dni .

oznacz moderatorów

tomekfotografia
#7 Wielbiciel#

Tak, przepraszam ale źle napisałem odnośnie formy zwrotu. Czyli mam się nie martwić że przy zgłoszonym zwrocie nadal widnieje przycisk sposobu wysyłki oraz informacja: odeślij do 15 czerwca . A jeśli chodzi o zwrot środków to czy w momencie zwrotu przez sprzedawce dostanę jakąkolwiek informację że ten zwrot został zlecony ?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@tomekfotografia dopytaj sprzedawcy , w szczegółach zakupu masz niebieski przycisk ,, zapytaj o .... ,, lub ten drugi ,, zgłoś problem ....,,, ale tego nie używaj bez wyraźnej potrzeby .

oznacz moderatorów

tomekfotografia
#7 Wielbiciel#

Problem w tym że sprzedawca ten jest bardzo niesłowny... Dyskusja dot. zwrotu też jest otwarta, gdzie zapewnia raz że zwrócił, raz że zwróci.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest możliwe żeby był zwrot skoro zakup został anulowany, zakup na  raty to masz obowiązek spłaty do czasu zwrotu środków przez sprzedającego.

oznacz moderatorów

tomekfotografia
#7 Wielbiciel#

Nie mam problemu z tym żeby to spłacać do czasu zwrotu środków. Jedynie chciałbym wiedzieć czy dostanę informację że taki zwrot został zlecony przez sprzedawcę. Sprzedawca już mnie zapewniał o paru rzeczach z których się nie wywiązał stąd moje obawy.

PS. pomyliłem anulację z zwrotem towaru

oznacz moderatorów