anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na 2 raty 0%

miluch1
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot za ponad 400 PLN i mam brak możlwiści rozłożenia tej platności na 2x rata 0%. czy to oznacza że już nie ma takiej opcji i nie będę mógł ani teraz, ani w przyszłości z niej skorzystać? Brak opóźnień w płatnościach, wszystko na czas. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@miluch1 Cześć. 🙂 Jeżeli wybierałeś spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 200 zł, to możesz zmienić opcję spłaty na kilka części. Zakup na spłaty można podzielić kiedy: 

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 200 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi wynosić minimum 200 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay. 
oznacz moderatorów

miluch1
#7 Wielbiciel#

Nie mam opcji 2 x raty 0% a na takiej mi zależy.

Mam opcje tylko odsetkowe dostępne: 3x, 5x 10x i 20x. Wszystkie wspomiane warunki spełniam, mam też pakiet Smart.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@miluch1 Zgodnie z tym, co zamieściłam wyżej — musisz spłacić jakiś zakup z Allegro Pay, żeby opcja płatności ratalnej się pojawiła. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Smart jest?

oznacz moderatorów

miluch1
#7 Wielbiciel#

no wiadomo że jest

wcześniej mialem dostępne 3 x 0%, korzystałem, spałacałem w terminie, nie było problemów. Teraz nie mam ani opcji 3 x 0 (ale zdaje się że ją zlikwidowano) ani 2 x 0% jak napisalem powyżej.

oznacz moderatorów