anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup pay

jurekw70
#7 Wielbiciel#

Nie zdążyłem zapłacić za zakupy a już ich odesłałem. To muszę za nich zapłacić? A później czekać na zwrot? Jak to rozumieć? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@jurekw70 Jeżeli odesłałeś zakupy, sprzedawca powinien zwrócić pieniądze do Allegro Pay. Powinien to zrobić niezwłocznie, najpóźniej w czasie 14 dni od daty wysłania przez Ciebie formularza zawrotu. Dopilnuj, aby to zrobił, w przeciwnym razie będziesz musiał spłacić zakupy sam. Gdy sprzedawca zwróci wpłatę, otrzymasz powiadomienie e-mail od Allegro w tej sprawie i Twoja spłata zakupów do Allegro Pay przestanie być wymagana.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#18 Luminarz#

@xyz96 

Może i tekst skopiowany, ale przynajmniej w błąd nie wprowadza jak twój wpis o zwrocie najpóźniej w ciągu 14 dni.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg ty się martw o swoje wpisy. W moim nie ma żadnego błędu. Sprzedający po odstąpieniu od umowy ma do 14 dni na zwrot wpłaty. Kopiowanie niektórym najlepiej wychodzi - gdy nie kopiują, wprowadzają w błąd nagminnie.

oznacz moderatorów