anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup towaru na raty przez allegro finance

rolowy
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy jest możliwość doładowania stanu konta w jakiś sposób na Allegro Pay po za normę? Przykładowo na początku mamy 4200 zł na start, moje pytanie brzmi czy możemy powiększyć te kwotę lub ewentualnie w jakiś sposób dopłacić do zamówienia? Chciałbym wziąć laptopa na raty ale ta kwota jest za mała i brakuje mi 500 zł do tego produktu, który mnie interesuje. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@rolowy Nie możesz doładować konta Allegro Pay. Przyznany limit może być zwiększony w przyszłości, ale nie masz na to większego wpływu. Zależy to od historii Twoich zakupów na Allegro.

Sprawdzimy, jak przebiegały Twoje poprzednie zakupy na Allegro. Możemy także sprawdzić Twoje dane i informacje pochodzące z baz zewnętrznych. Kolejne wyliczenia są automatycznie i wykonujemy je na bieżąco. To oznacza, że wysokość Twoich środków w Allegro Pay może się zmienić. Jeśli historia zakupów na Allegro, jak i Twoja historia kredytowa są dobre – możemy zwiększyć Twoje środki w Allegro Pay. Jeżeli sytuacja się zmieni, możemy je zmniejszyć – do czasu poprawy Twojej sytuacji finansowej.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

oznacz moderatorów