anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłata ta BRANSOLETKA DAMSKA ZŁOTA 585 ŁAŃCUSZEK KONICZYNA

patiszonek92
#8 Zapaleniec#

Witam ,anulowałam zakup, więc nie został do mnie wysłany, wybrałam opcję płatności po 30 dniach, sprzedający nie zwrócił pieniedzy i muszę teraz je spłacić, czy jest szansa jakoś to anulować, doprosić się sprzedawcy o anulowanie czy może później allegro mi zwróci pieniądze jeśli opłacę a sprzedawca anuluje? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zapłać 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@patiszonek92 kontaktowałeś się ze sprzedającym? Jak zbliża się termin spłaty to lepiej spłać. Jak masz uzupełnione konto do zwrotu nadpłat to jak sprzedawca zwróci Ci pieniądze na allegro pay dostaniesz zwrot na swoje konto.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@patiszonek92 poprosiłam już o wysłanie wiadomości do sprzedającego z przypomnieniem o zwrocie wpłaty dla Ciebie. 
Jeśli nie otrzymasz od niego wiadomości w ciągu 2 najbliższych dni, napisz tu proszę ponownie. 
W takiej sytuacji, aby nie zostały naliczone odsetki powinnaś spłacić ten zakup w Panelu Allegro Pay, gdy sprzedający zwróci wpłatę, powstała nadpłata będzie wypłacona na Twoje konto bankowe lub przekazana na spłaty innych umów Allegro Pay. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

patiszonek92
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc 🙂 Termin spłaty już mi niestety minął w piątek, najwyżej dziś zapłacę, czekam na informację co udało się Pani dowiedzieć, dziękuje 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wg regulaminu Allegro Pay masz obowiązek spłaty mimo zwrotu środków od sprzedającego, później możesz nadpłatę wypłacić a jak nie opłacisz to mogą naliczyć odsetki i możesz mieć trudności z zakupem na raty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@patiszonek92 wysłaliśmy wiadomość do sprzedającego, więc mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz ten zwrot. Gdyby tak się nie stało, to poproszę o informację 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

patiszonek92
#8 Zapaleniec#

Udało się, sprzedający zwrócił środki. Bardzo dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@patiszonek92 super, dziękuję za informację 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów