anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana harmonogramu Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
mateusz750_93
#7 Wielbiciel#

Witam

Temat był pewnie milion razy, ale znalezione odpowiedzi nie rozwiązują mojego problemu.

Mam do spłacenia 2 osobne zakupy przez Allegro Pay. Obydwie to spłaty 3 z 3. Pozostała kwota jednej to 533 zł, a drugiej 833 zł.

Potrzebuję przełożyć spłaty, lub zmienić ich harmonogram i podzielić kwoty na mniejsze. 

Wszędzie znajduję odpowiedzi, że na 3 dni przed przyjdzie mi e-mail z instrukcją jak to można zrobić. Otóż e-mail przychodzi, ale jedyne co w nim jest to prośba o terminową spłatę i info jak spłacić należność przelewem tradycyjnym. Nie ma słowa o zmianie harmonogramu, czy przełożenie terminu spłaty.

Przekopałem też wzdłuż i wszerz panel Allegro Pay i też nigdzie takiej opcji nie widzę.

Dlaczego nie mam takiej możliwości?

Zrobiłem już dużo zakupów przez Allegro Pay i zawsze płaciłem w terminie. Raz miałem spłatę do 10-go i przyszło powiadomienie, ale zaraz po nim tego 10-go to zapłaciłem.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Bo już teraz nie zmienisz harmonogramu spłat.

Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 200 zł, możesz zmienić opcję spłaty nawet na 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo i w wiadomości SMS.

Zmiana opcji spłaty wiąże się z zawarciem nowej umowy Allegro Pay – Twoja stara umowa wygaśnie, a Ty będziesz regulować płatności zgodnie z nowym harmonogramem.

Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 200 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi wynosić minimum 200 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów
mateusz750_93
#7 Wielbiciel#
Dziękuję
oznacz moderatorów