anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana ilości rat PayU

stachu200
#7 Wielbiciel#

witam

 

zakupiłem 3 przedmioty i wybrałem 10 rat z RSSO 18,51. niestety 2 z 3 rzeczy zwróciłem (zwrot pięniędzy obu już  nastąpił). w związku z tym pozostał jeden zakup za kwotę 119 złotych i już nie potrzebuję 10 raz z prowizją tylko chciałbym zapłacić całość bez prowizji. jak tego dokonać? Umowa Allegro Pay 0726370304

pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stachu200 domyślam się, że chodzi jednak o Allegro Pay, a nie raty PayU (to dwie inne metody płatności). Działa to tak, że gdy sprzedający zwrócą Ci wpłaty, za te zwrócone zamówienia, to spłaci to część zakupów z Allegro Pay. Żeby upewnić się jak to wpłynie na harmonogram spłat, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza
Po telefonicznej weryfikacji tożsamości, Doradca Allegro Pay będzie mógł Ci pomóc. 
A jeśli jednak chodzi o raty PayU, to konieczny będzie kontakt z bankiem, który udzielił kredytu na ten zakup. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

stachu200
#7 Wielbiciel#

a tak Allegro Pay, ale nie o to chodzi, dostałem nowy harmonogram 10 x 13,15 (czyli 131,50 z prowizją) bo zwrócono za pozostałe (dużo droższe) rzeczy, więc chciałbym anulować opcję 10 rat i zapłacić całość od razu ale bez prowizji, czyli 119 zł

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak zmieni się ponieważ zostanie przeliczona na nowo.

oznacz moderatorów

stachu200
#7 Wielbiciel#

no zmieniło się ale wciąż jest prowizja za 10 rat a ja chcę spłacić całość już teraz bez 10 rat

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stachu200 a okej, dzięki za wyjaśnienie! Możesz spłacić całość, w Panelu Allegro Pay masz podany numer umowy, gdy go klikniesz. to na ostatniej stronie pdfa jest numer rachunku do spłaty, na ten rachunek możesz spłacić całość, od razu.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

stachu200
#7 Wielbiciel#

całość znaczy 119 zł czy 131,50 (13,15 x 10)?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stachu200 119 zł, bo finalnie nie skorzystasz z tego rozłożenia, więc powinieneś otrzymać nowy harmonogram bez tej prowizji, dla pewności możesz jeszcze dopytać przez formularz. Ale w przypadku wcześniejszej spłaty jest nowy harmonogram odpowiednio zmniejszony, więc w Twoim przypadku tak to powinno wyglądać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów