anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków z allegro pay.

kesiel_
#1 Nowicjusz#

Witam.

Niedawno po raz pierwszy zwracałem produkt kupiony przez allegro pay. Sprzedający natychmiast zwrócił środki i problem polega na tym, że zwrot poszedł na konto które byli podane w koncie do zwrotów allegro pay. Problem polega na tym, że ja nie mam pojęcia co to było za konto, nie przypominam sobie bym kiedykolwiek podawał jakiekolwiek konto do zwrotów.

Czy jest możliwość sprawdzenia po identyfikatorze płatności w którym banku jest to konto? 

I generalnie dlaczego zwroty z allegro pay nie trafiają spowrotem. Do puli allegro Pay? Przecież to prosta droga do wyłudzeń. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Akceptujesz aktywujesz Allegro Pay a nie czytasz warunków, po takim zwrocie środki zawsze wracają tam skąd wyszły a więc do Allegro Pay i zwiększają twój limit na zakupy, Ty dostajesz maila od Allegro że sprzedajacy zwrócił te środki, a jak masz nadpłatę to widzisz to w panelu Allegro Pay i tam po uzupełnieniu danych nastąpi zwrot nadpłaty na twoje konto.

oznacz moderatorów

felix1086800
#1 Nowicjusz#

No a co w przypadku jeżeli kupiony na raty towar zostal juz spłacony. A dokonałem zwrotu towaru i srodki zostaja zwrocone gdzie? Na konto allegro pay czy jak? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ta, wracają do Allegro Pay i zwiększają twój limit zakupowy, jeżeli powstaje nadpłata to Ty wypełniasz w panelu Allegro Pay >opcje > zarządzaj nadpłatami swoim nr konta bankowego i zostają one ci tam przelane.

oznacz moderatorów