anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot niewysłanej paczki.

Client:35567832
#1 Nowicjusz#

Witam, natychmiast po zakupie przez, allegro Pay zrobiłem zwrot towaru ponieważ nie było możliwości anulowania. Zwrot zatwierdzono  "zakup zwrócony" tego samego dnia chwile po zakupie. Nadawca nie zdążyłem zmienić statusu przesyłki z opłaconej na realizowaną, nie zdążył nadać numeru przesyłki i został dodatkowo mailem poinformowany o odstąpieniu od umowy a mimo wszystko wysłał zakup i straszy potrąceniem za koszty wysyłki i zwrotu.....? Ma do tego prawo?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35567832Cześć. Jeśli odstąpiłeś od umowy przed wysłaniem, to sprzedający nie powinien nadawać paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:35567832
#1 Nowicjusz#

Dzięki, jak to zweryfikować? Bo nadaniu paczki dowiedziałem się od kuriera który paczkę przywiózł.... Nie było żadnych info odnośnie jej nadania itd...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35567832 Jeśli status zamówienia nie zmienił się na Allegro, to oznacza, że sprzedający nie dodał numeru listu przewozowego do systemu. Odstąpiłeś od umowy, zatem sprzedający nie powinien nadawać paczki. W razie problemów rozpocznij dyskusję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:35567832 Nie ma! Ale teraz pilnuj bo to zakup na raty a jak nie zwróci środków to musisz Ty spłacać.

oznacz moderatorów