anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Pay

irekg1111
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie zakupu. Kupiłem komputer za pośrednictwem Pay. Mam czas na spłatę ok miesiac, w tym czasie wykrylem wadę i odesłałem na reklamację, kiedy zbliżył się czas spłaty ale jeszcze nie nadszedł ten dzień, rozłożyłem zakup na 3 raty plus odsetki, komputer wrócił a teraz muszę go zwrócić bo sprzedawca nie może usunąć wady ani wymienić towaru. Chcę oddać mi pieniadze . Jeśli dostanę zwrot na konto przed upływem dnia wplaty Pay to odsedki też muszę spłacić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#21 Demiurg#

@irekg1111 

Nie wiem jak odsetki. Nie znam się na tym całym pay, nie używam. Wiem tylko że jak nie spłacisz raty w terminie, to idzie info BIK a to obniża Ci wiarygodność kredytową.

oznacz moderatorów

irekg1111
#7 Wielbiciel#

Ja mam kasę żeby to spłacić bez problemu, tylko chodzi mi o odsetki do zmiany umowy. Bo teoretycznie będzie tak że zwrot odbędzie się przed splata pay. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@irekg1111 

Tak jak pisałem, nie wiem, nie czuję. Zaraz się może pojawi ktoś kto wie. Na wszelki wypadek, radzę zapytać u źródła

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@irekg1111 Odsetki będą zgodnie z czasem jak posiadałeś kompa a do 30dni ich nie ma.Pod warunkiem ze w tym czasie 30dni sprzedający zwróci śrdoki do Allegro Pay , bo jak ich nie zwróci Ty spłacasz raty według umowy.

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@irekg1111 widzę, że skontaktowałeś się z nami w zgłoszeniu o numerze 45458768 - zaczekaj proszę na informację od doradcy, który zweryfikuje Twoją sytuację na umowie Allegro Pay. 😊

oznacz moderatorów