anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy na Allegro Pay i ponowny zakup

Client:54300608
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, otóż mam pewien problem z zakupem poprzez Allegro pay. Zakupiłem chwile temu przedmiot w postaci zestawu polerskiego wybrałem opcje rozłożenia na 3 raty i zaakceptowałem zakup, ale po chwili gdy wyskoczyło ze zakup został potwierdzony zorientowałem się, ze wprowadziłem zła opcje dostawy, zamiast wybrać paczkomat inpost domyślnie wybrana opcja to paczka pocztowa. Ale jako ze zależy mi na tym aby to dotarło do piątku to anulowałem zakup i teraz moje pytanie czy jeśli zakup został anulowany i zrobię ponowna transakcje już z poprawna opcja dostawy to czy za wcześniejszy anulowany zakup zostaną zwrócone pieniądze ? Czy mam czekać aż sklep zwróci mi pieniądze. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:54300608 anulowanie = odstąpienie, musisz czekać jak sprzedawca odda kasę która wraca na Pay z reguły kilka dni ale ustawowo ma do 14 dni, jak przyjdzie termin spłaty a sprzedawca nie rozliczy pamiętaj że musisz spłacać 🙂 w razie powstania nadpłaty dostaniesz zwrot 🙂

Więc śmiało kup ponownie a z czasem rozliczą Ci poprzedni zakup ale nie działa to w kilka minut 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:54300608
#8 Zapaleniec#

Czyli spokojnie mogę zarobić drugi zakup a za tamten anulowany sklep zwróci pieniądze i pójdzie na spłatę ? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:54300608 tak, kasa wróci prędzej czy później więc się nie martw 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:54300608
#8 Zapaleniec#

Dzieki bardzo za pomoc 

oznacz moderatorów