anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy na allegro pay

kamillo_s1
#1 Nowicjusz#

Kupiłem przedmiot przez allegro Pay. Niestety musiałem zwrócić ponieważ nie był zgodny z opisem. Zrobiłem zwrot na allegro, i wygenerowało mi list przewozowy. Sprzedawca poprosił żebym nie wysyłał na ten list tylko podał mi swój. Paczka doszła wszystko ok,ale na allegro wisi że jeszcze nie została wysłana. Co teraz? Sprzedający powiedział że wpłaci pieniądze na allegro. Mi świeci informacja że paczka jeszcze nie wysłana i co dalej w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kamillo_s1 a masz ten list sprzedawcy? Ile czasu minęło od zwrotu przedmiotu? Masz zapis rozmowy? Jak masz to wszystko możesz rozpocząć dyskusję i tam przedstawić wszystkie swoje atuty i domagać się zwrotu pieniędzy.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kamillo_s1 Podaj mi proszę numer oferty lub zamówienia, którego dotyczy ta sprawa.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale macie mało doświadczenia, problemów i teraz masz więcej. Należy robić wszystko zgodnie z "systemem", teraz masz jeszcze raty do spłacenia. Ale jak sprzedajacy zwraca środki to one wracają do Allegro Pay. Otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów