anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

emiliabulajewska
#7 Wielbiciel#

Dokonałam zakupu przez allegro Pay towar do mnie przyszedł, spłaciłam. Po zapłaceniu okazało się, że jednak to nie pasuje, więc dokonałam zwrotu jednak widniała informacja że towar zakupiony przez allegro Pay i pieniądze tam wracają. Co stanie się teraz z tymi pieniędzmi i co mam teraz zrobić, aby pieniądze wróciły na moje konto?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Powinny wrócić do panelu Allegr opay i będzie to nadpłata, możesz je Sobie wypłacić.

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@emiliabulajewska jeśli sprzedający zwróci środki do Allegro Pay po tym, jak już spłacisz zakupy, to zwrócimy Ci nadpłacone pieniądze przelewem na Twoje konto wskazane przy wnioskowaniu o Usługę Allegro Pay. Informacje o zwrocie znajdziesz w panelu Allegro Pay.

   Basia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Jeśli nasz podany w panelu allegro pay rachunek do wypłat to pieniądze zostaną zwrócone automatycznie na twoje konto bankowe , nie musisz robić nic 

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Zapomniałem dodać kilku zdań 

Jeśli masz nadpłatę nie możesz jej wypłacić  sama , to nie jest możliwe , tak jak napisałem jeśli nasz podany w panelu allegro pay rachunek do nadpłat pieniądze zostanę wypłacone automatycznie na twoje konto bankowe.

Jeśli nie masz podanego w panelu allegro pay numeru do nadpłat , nadpłata pójdzie na inną umowę jeśli nie masz innych umów pieniądze będą czekały w panelu allegro pay.  

oznacz moderatorów