anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przesyłki

Client:51932031
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry z tej strony Joanna [edycja] piszę w sprawie zagubionej zwróconej paczki przez paczkomat allegro one box o kodzie 1C731C07 z przewoźnikiem o numerze A000081A07. Zwrotu dokonałam 23.05.2024 o godzinie 14:27 o numerze NZ3P/2024 był to telefon Apple IPhone 13. Zwrot tej paczki trwa już ponad miesiąc bez żadnego rezultatu. 10.07 mam termin pierwszej raty a zwrot do sprzedawcy nadal nie dotarł. Trwa to już ponad 30 dni więc zgłaszam zaginięcie paczki i proszę o pilne wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i zwrot pieniędzy. Mój numer telefonu to [edycja]

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51932031 poprosiłam o kontakt z Tobą w prowadzonej korespondencji e-mail. Poczekaj proszę na naszą wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Aż nie wróci telefon do sprzedawcy obowiązuje cię regulamin i kwota spłat wiec rozliczaj się normalnie. Jak paczka wróci i odda kasę lub allegro odszkodowania za zgubioną paczkę to kasa wróci na konto pay i spłaci wszystkie raty a nadpłate potem odzyskujesz od allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot ze Smartem to stroną jest Allegro i sprzedający, nie da się wrobić.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LeeeFFF !!???    WOOOOW !!!! 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mordenga uffffff.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 zanim napiszesz sprawdź po części masz rację ale ta przesyłka nawet nie została nada !!! to powiązanie jest bardziej skomplikowane bez prawnika to se możemy gdybać 😞

Brak informacji o przesyłce. Upewnij się, że podany numer jest poprawny lub sprawdź jej status później.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz daj spokój, sam przeczytaj, gdzie jest napisane że nie został nadany?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 https://allegro.pl/kampania/one/kurier/sledzenie-paczki?numer=A000081A07

Albo autorka źle wkleiła numer przesyłki tutaj w wątku albo... paczkę wcięło @Allegro_One 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe, sprawdzą i wyjaśnią, oby!😐

oznacz moderatorów