anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru AllegroPay

szevvczykkinga
#7 Wielbiciel#

Dokonałam zwrotu towaru z płatności AllegroPay, i zamiast dostać pieniądze na konto AllegroPay został wydłużony harmonogram spłaty do 48 dni. Dlaczego tak się stało? Czy finalnie mam za to zapłacić? Dlaczego skoro zwróciłam towar? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ty zwracasz towar ale masz umowę na raty i do czasu zwrotu środków przez sprzedającego na Tobie spoczywają raty, a jak spłaci i będzie nadpłata to po wypełnieniu w panelu Allegro Pay >opcje> zarządzaj nadpłatami zwrócą Ci ją na wskazane konto.

oznacz moderatorów

szevvczykkinga
#7 Wielbiciel#

Właśnie napisałam do Pani która dostała towar o zwrot środków, i odpisała że pieniądze już zostały zwrócone, a na AllegroPay nic mi się nie pojawiło tylko został wydłużony czas spłaty. 

oznacz moderatorów

szevvczykkinga
#7 Wielbiciel#

IMG_7310.jpeg

O tak to wyglada, a zawsze jak zwracałam jakiś towar to nie było problemu od razu zwracali pieniądze na AllegroPay tzn zasilali te środki i wszystko było wyrównane, a teraz mam wydłużony harmonogram spłat 🫣

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szevvczykkinga aby to wyjaśnić, skontaktuj się z nami proszę za pomocą tego formularza. Po telefonicznej weryfikacji tożsamości Doradca Allegro Pay, będzie mógł udzielić szczegółowych informacji na temat tej umowy 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów