anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru i brak zwrotu pieniędzy przrz allegro pay

musialmarek
#7 Wielbiciel#

Witam 

We wrześniu dokonałem zakupów przez allegro Play, jednak produkt nie spełniał moich oczekiwać więc go zwróciłem. Sprzedawca wpłacił zwrot na allegro pay(10 listopada) a allegro do dnia dzisiejszego nie oddało mi pieniędzy. 2 tygodnie temu zgłaszałem swoją sprawe telefonicznie, Jednak Pani uznała że nie oddali mi nadpłaty, bo nie wiedzieli na jakie konto... A przecież widzą z jakiego konta wpłaciłem im pieniadze!  Przestrzegam wszystkich przed kupnem przez allegro pay!!  Zaznaczam że do dziś nie oddali mi pieniedzy

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@musialmarek No właśnie, a zgodnie z artykułem Pomocy mają w takim przypadku pisać do kupującego i pytać o nr konta. Potem niby oddają w 5 dni. Praktyka jest inna jak widać. Pisz o zwrot tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów

musialmarek
#7 Wielbiciel#

W rzeczywistości trzeba prosić się o własne pieniądze.  Ciekawe co się dzieje w pieniędzmi w momencie jak klient nie zgłosi się po nie?? A sądzę że wielu z nas mając niewielka  nadpłatę, rzędu kilkunastu zł po prostu odpuszcza tamat. Ja osobiście, gdyby nie fakt że chodzi o większą kwotę, nie miałbym czasu ani siły na takie przepychanki. 

 

oznacz moderatorów