anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zakupu opłaconego przez Allegro Pay

smiglownik5
#7 Wielbiciel#

Cześć!
Jak wygląda sytuacja gdy:
1. Zakupiłem przedmiot
2. Opłaciłem go przez Allegro Pay i dostawa paczkomatem
3. Przedmiot przyszedł, ale uznałem, że go zwrócę
4. Po zwrocie przedmiot dalej jest w menu allegro pay i widnieje jako "do opłacenia"

Mam to opłacać, czy mogę to zignorować?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@smiglownik5 wygląda to tak, że gdy sprzedający zwróci wpłatę to zwiększy ona Twój limit dostępny w Allegro Pay i wtedy nie będziesz musiał spłacać tego zakupu.
Ale jeśli sprzedający nie zdąży zwrócić Ci wpłaty w czasie 30 dni od zakupu, czyli do momentu kiedy powinieneś opłacić ten zakup w Allegro Pay, to zostaną naliczone odsetki za opóźnienie w spłacie, czyli w takiej sytuacji powinieneś spłacić ten zakup i gdy sprzedający zwróci wpłatę do powstanie nadpłata na umowie Allegro Pay, która albo zostanie przelana na Twoje konto (jeśli uzupełniłeś numer konta do zarządzania nadpłatami w Panelu Allegro Pay) albo może zostać przeksięgowana na poczet innych umów.
Więc jeśli podasz numer tego zamówienia to mogę sprawdzić czy sprzedający zwrócił wpłatę, ile ma jeszcze czasu i podać bardziej szczegółowe informacje 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty zawierasz umowę i na Tobie do czasu rozwiązania umowy spoczywa splata kredytu, więc cóż dziwnego?

oznacz moderatorów