anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Księga Run" poszukuję !

Client:90081901
#1 Nowicjusz#

Witam. 

Szukam dwóch egzemplarzy "Księgi Run"  Tern Berenika . Gdyby ktoś posiadał takowe a sprzedaż to proszę o kontakt:)  

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:90081901 Zaobserwuj sobie wyszukiwanie https://allegro.pl/listing?string=ksi%C4%99ga%20run%20berenika%20tern i gdy się pojawi coś takiego na allegro, to dostaniesz powiadomienie na mejla.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No może będzie, ale zapytał bo może ktoś ma prywatnie i mógłby odstąpić.

oznacz moderatorów

Client:90081901
#1 Nowicjusz#

Dokładnie o to mi chodziło. Książka  ta obecnie jest nie do kupienia. Sprawdziłem archiwum allegro i widziałem, że były egzemplarze które nie  zostały sprzedane ,a nie są obecnie wystawione. Liczę na to ,iż może któraś z tych właśnie osób się do mnie zgłosi.  

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:90081901  A jak nie znajdziesz to na listopad zapowiadane jest wznowienie.

 o nawet można już zamawiać 

[edycja]

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:90081901 Możesz sam do nich się zgłosić https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message bo szanse, że akurat czytają AG, są podobne jak te na to, że zniknie 500+😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:90081901 spróbuj też wpisać tytuł, autora i słowo "cena" w google. Zawęź wyszukiwanie do np. ostatniego miesiąca albo 6. Czasami potrafi wyskoczyć jakiś wynik np. ze stroną antykwariatu online i może uda się zdobyć tytuł. Ja kiedyś tak sobie wyszukałem 1 starą książkę, której ani na Allegro ani olx, ani niczym podobnym nie było.

oznacz moderatorów

Client:90081901
#1 Nowicjusz#

Dzieki! Sprawdzę. 

oznacz moderatorów