anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie 2 promocji z monetami za instalację aplikacji mobilnej

Kubus72
#7 Wielbiciel#

Czy można łączyć te 2 promocje związane z pierwszą instalacją aplikacji Allegro ?

1.
https://allegro.pl/regulaminy/polec-aplikacje-allegro-i-zgarnij-do-50-monet-YWggDO0vVTG
2.
https://allegro.pl/regulaminy/zgarnij-10-monet-za-zainstalowanie-i-pierwszy-zakup-w-aplikacji-allegr...

Nie znalazłem w regulaminie wykluczenia jednoczesnego korzystania z tych promocji

Mam konto od wielu lat, polecam koledze (nowy na Allegro) instalację aplikacji w telefonie (nigdy jej nie miał) z linku wygenerowanego w mojej aplikacji. Kolega kupuje coś w aplikacji za min 10 pln , ja otrzymuję 5 pln (można dostać max 50pln za 10 poleconych)

Czy kolega po instalacji aplikacji z mojego linku polecającego będzie mógł skorzystać z promocji nr 2 - czy pojawi mu się po zalogowaniu w nowo zainstalowanej apce opcja "odbierz 5 Monet na start" i otrzymać 5 pln a następnie za zakup w aplikacji za min.40 pln dostać kolejne 5 pln?
Czy ten zakup za min 40 pln automatycznie spełni kryterium z promocji nr 1 (gdzie trzeba wykonać zakup za min.10 pln aby osoba Polecająca otrzymała bonus 5 pln) ? Czy dla pewności niech kolega zrobi 2x osobne zakupy : za min.10 i min.40 pln ? jak myślicie ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kubus72
#7 Wielbiciel#

proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kubus72
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za info - tak zrobię.

Teraz Czat jest niedostępny - będzie czynny od poniedziałku ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kubus72 Czat jest dostępny także w weekendy, gdy widzisz "niedostępny" odczekaj kilka chwil, bo może ktoś inny w tym czasie korzysta. Teraz możesz pisać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kubus72 Jest dostępny , trochę poczekaj, cierpliwości.

oznacz moderatorów

Kubus72
#7 Wielbiciel#

Rzeczywiście , szybko dostałem kompetentną pomoc na czacie.

Polecam ten sposób kontaktu z Allegro

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kubus72 I co? Można łączyć te promocje?

Tutaj kluczowe są chyba te zapisy regulaminu;

 

  • Otrzymanie dodatkowych Monet w ramach tej Promocji nie wyklucza możliwości otrzymania Monet powiązanych z kupowaną ofertą zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego.

  • Dodatkowe Monety w ramach niniejszej Promocji nie będą w żaden sposób prezentowane na listach ofert, ani ofertach w serwisie Allegro.pl, a sposób ich otrzymania został opisany w pkt. 4-7 tego Regulaminu.

  • Zbieranie Monet, w tym dodatkowych Monet z niniejszej Promocji, podlega limitom w ramach jednego Konta, w zależności od długości posiadania Konta w Allegro, zgodnie z § 4 ust. 17 Regulaminu Programu Monetowego.

 

oznacz moderatorów

Kubus72
#7 Wielbiciel#

Wg czatu można je połączyć.

Trzeba przetestować na własnej skórze - niewielkie ryzyko

oznacz moderatorów