anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie przedmiotu zakupionego na aukcji z innym od tego samego kontrahenta. łączona wysyłka?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Witam Czy jeżeli kupię jeden przedmiot poprzez licytację a inny dokupię u tego samego sprzedającego to jest możliwe przesłanie tego jedną przesyłką? Z automatu jest chyba naliczane jako 2 przesyłki=2 opłaty. Dziękuję

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, wszystko zależy - na zwykłym da się połączyć:Jak mogę połaczyć zakupy z licytacji i kup teraz chodzi mi o dokonanie płatności w.png a na AL musisz się dogadać ze sprzedającym.

oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Ale to nie rozwiązuje kwestii przesyłki. Jeśli kupisz coś za 35zł na licytacji i dokupisz drugą sztukę u tego samego to możesz mieć przesyłkę SMART, a osobno się nie łapiesz. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że rozwiązuje jak sprzedajacy ma oferty ze Smartem.

oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Sprzedający ma ofertę ze smartem, ale automat policzy to (chyba) jako 2 paczki, a kupujący będzie musiał zapłacić za 2 przesyłki. Stąd pytanie CZY AUTOMAT ŁĄCZY W TAKIM PRZYPADKU DWIE ZAKUPIONE W RÓŻNY SPOSÓB RZECZY W JEDNĄ PACZKĘ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mycha640 to zależy jakie ustawienia są w ofertach tego sprzedającego.  Czy w jednej pacce zmieszczą się dwie przesyłki oraz jeśli są różne metody dostawy to jaki ma ustawiony sposób łączenia cenników. 
Podaj proszę numery ofert, które Cię interesują. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

AnnaG-Antyki trafiła w sedno i wyjaśniła mi to o co mi chodziło; Można połączyć sprowadzając na jedną zakładkę (opisała jak), a dalej już poszło. Dziękuję i życzę miłego dnia Krzysztof

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jeśli widać możliwość większej ilości sztuk niż 1 w paczce to możesz połączyć to sposobem. Cały myk polega na przeniesieniu zakupów do jednej zakładki. Wybierasz to co na KUP TERAZ jest i rozpoczynasz płatność. Najprościej wybrać blik z kodem i podać błędny kod. Wtedy zakup przenosi się do moje zakupy- nieopłacone. Licytacje też tam trafiają. Zaznaczasz ptaszkiem co chcesz zapłacić i na dole  na zielonym masz opcje do zapłaty wszystkiego. 

oznacz moderatorów
Mycha640
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. Dokładnie o to mi chodziło, o ten "myk". Pozdrawiam i życzę miłego dnia Krzysztof

oznacz moderatorów